į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kviečiame dalyvauti „Maisto bankas“ rengiamoje maisto produktų rinkimo akcijoje

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ rengiamoje maisto produktų rinkimo pavasarinėje akcijoje, kuri vyks 2021 m. gegužės 7–8 d. prekybos centruose:

 

  • Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas;
  • IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas;
  • IKI Domino, Veteranų g. 2, Visaginas;

  • LIDL, Veteranų g. 9, Visaginas.

Minėtuose prekybos centruose žmonės galės nupirkti ir paaukoti ilgai negendančių produktų. Savanoriai produktus rinks 2021 m. gegužės 7 d. (penktadienį) nuo 15.00 val. iki 19.00 val. ir 2021 m. gegužės 8 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. iki 18.00 val.

plačiau
 
VSPC IEŠKO PAGALBOS NAMUOSE SKYRIAUS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJŲ

Įstaigos pavadinimas: Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC).

Pareigybė: VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjas.

Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Pareigybės paskirtis – teikti socialines paslaugas pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su negalia, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, sudaryti sąlygas, užtikrinančias jų savarankiškumo išsaugojimą, skatinti sugebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis į visuomenę.

 

Būtinieji reikalavimai:

  • Turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą
  • Būti įgijusiam socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją (40 val.)
  • Valstybinės kalbos mokėjimo lygis turi atitikti valstybinės kalbos mokėjimo II kategoriją.

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el. paštu vspc@vspc.lt, tel. pasiteirauti: (8 386) 70 053, 70 409.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Su VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjo pareigybės aprašymu galite susipažinti čia.

 
 
VSPC dėkoja Natalijai Cypkinai

Visagino socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja visaginietei Natalijai Cypkinai už suteiktą paramą savo rankų darbo siūtais drabužėliais vaikams, augantiems šeimose, patiriančiose socialinę riziką.

 Moters hobis bei širdžiai miela veikla –  siuvimas. Ji laisvu nuo darbo metu siuva sukneles, sijonus ir palaidines įvairaus amžiaus mergaitėms.

Dėkojame mūsų miesto neabejingai gyventojai, negailinčiai laiko, ir ateityje tikimės gražaus ir ilgo bendradarbiavimo.

plačiau
 
Nuotolinės šventės gali būti smagios

Šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus darbuotojai stengiasi, kad šios Velykos būtų tikrai gražios. Velykų šventę tėvams ir vaikams organizavo socialinės darbuotojos Jelena Petiukevič ir Olga Grigorjeva. Šventinė programa buvo labai turininga ir susidėjo iš kelių dalių.

Paruošiamieji darbai prasidėjo dar prieš šv. Velykas. Vaikai su tėvais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Belaukiant šv. Velykų“, individualiai organizuojamose šeimų namuose. Šių užsiėmimų tikslas: organizuoti prasmingą užimtumą tėvams ir vaikams, paskatinti juos kartu užsiimti kūrybine veikla – pasiruošti šv. Velykoms, darant rankdarbius. Kartu buvo gaminami velykiniai rankdarbiai ir kompozicijos, kuriais galima pasipuošti savo namus šventėms bei pristatyti juos šventės parodoje. Vaikai buvo nustebinti pamatę, kad visai nesudėtinga naudojant servetėles, spalvotą popierių bei klijus sukurti įspūdingus dirbinius.

plačiau
 
Šviesiosios Velykos

Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) dėl taikomų karantino ribojimų užsiėmimai gyventojams vyko individualiai.

Globos namuose gyvenantys senjorai yra labiausiai pažeidžiama visuomenės grupė, kuriai siaučiantis koronavirusas pavojingiausias. Šiuo sunkiu laikotarpiu, siekiant praskaidrinti VSPC Globos skyriaus gyventojų kasdienybę, savaitę prieš šv. Velykas pradėjo ruoštis šiai gražiai pavasario šventei įtraukiant visus gyventojus.

plačiau
 
Globos skyriaus gyventojai buvo supažindinti su VSPC 2020 metų veiklos ataskaita

2021 m. kovo 19 d. Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC), įgyvendindamas projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojus individualiai  supažindino jiems suprantamu būdu su  VSPC 2020 metų veiklos ataskaita.

Gyventojai  įvertino VSPC veiklą,  VSPC veiklos rezultatus. Globos skyriuje nuolat skatinamas gyventojų aktyvus dalyvavimas VSPC veiklos vertinime.  

plačiau
 
Projektas „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“

Visagino savivaldybės administracija kartu su projekto partneriu Visagino socialinių paslaugų centru baigė įgyvendinti projektą „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0006 pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“  įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“ įgyvendinimą.

plačiau
 
VSPC nuo 2021 m. sausio mėn. pradeda teikti apgyvendinimo Savarankiško gyvenimo namuose paslaugą

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) nuo 2021 m. sausio mėn. pradeda teikti apgyvendinimo Savarankiško gyvenimo namuose paslaugą, kurią sudaro šios socialinės priežiūros paslaugos: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, apgyvendinimas, socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir (ar) palaikymas, ir (ar) atkūrimas (savitvarka, asmens higiena, sveikos gyvensenos įgūdžiai, namų ruošos darbai, namų saugumas, švaros virtuvėje ir namuose palaikymas, maisto ruošimas, biudžeto planavimas, pinigų taupymas ir valdymas, naudojimasis banko paslaugomis, apsipirkimas, orientavimasis aplinkoje, naudojimasis viešuoju transportu ir kt.) ir kitos paslaugos, reikalingos asmens savarankiškumui užtikrinti.

Apgyvendinimo savarankiško gyvenimo namuose paslaugos sudėtis konkrečiam asmeniui gali būti skirtinga, atsižvelgiant į jo poreikius

PASLAUGOS TEIKIMO VIETA: Savarankiško gyvenimo namai yra VSPC padalinys, esantis adresu Taikos pr. 20A, Visaginas.

plačiau
 
Lietuvos keliu

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus senjorai organizavo akciją „Lietuvos keliu“, skirtą Vasario 16-ajai.

Akcijos  metu buvo pristatytos Galinos Charbedijos kurtos lėlės, aprengtos tautiniais kostiumais su lietuviškais elementais.

plačiau
 
GERAS ŽODIS IR KATEI MALONU

Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC)  pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) parengtas lengvai skaitomas ir lengvai suprantamas Gyventojų etikos kodeksas. Darbuotojai gyventojus nuosekliai supažindina su etikos kodeksu ir organizuoja  reguliarius kodekso aptarimus.

VSPC Globos skyriaus psichologas, siekdamas, kad gyventojai geriau suprastų etikos kodeksą organizavo užsiėmimus tema, GERAS ŽODIS IR KATEI MALONU. Pasirinkta tema siekiama ugdyti norą kalboje vartoti mandagius žodžius, suteikti moralinę paramą tiems, kuriems jos reikia. Užsiėmimuose vizualiai ir aiškiai pristatomas Gyventojų etikos kodeksas. 

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>