į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Prasidėjo projekto „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ įgyvendinimas

Visagino savivaldybės administracija pradėjo projekto „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0006 pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“  įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“ įgyvendinimą.

2018 m. birželio 27 d. buvo pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0006  „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ sutartis.

 Projekto biudžetas – 1.029.164,59 eurų, Projekto vykdytojui projektui įgyvendinti skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo iki 622.683,00 eurų ir 406. 481,59 eurų skiriama  iš Visagino savivaldybės biudžeto.

plačiau
 
ORGANIZUOJAMI MOKYMAI GLOBĖJAMS IR ĮTĖVIAMS

2018 m. spalio 9 d. 18.00 val. Visagino savivaldybėje, adresu Taikos pr. 13, Visaginas,  organizuojami mokymai globėjams ir įtėviams.

Globos namuose augantiems vaikams niekas neatstos artimųjų meilės, šeimos, šilumos... Šių vaikų didžiausia svajonė – turėti savo namus ir juose laukiančius bei mylinčius mamą ir tėtį. Galima vaikams padėti išpildyti šią svajonę.

Džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie vaikus globoja ar įvaikina, tačiau tikrai yra nemažai apie tai dažnai pagalvojančių bei galbūt norinčių pasiimti vaiką į šeimą ir ilgesniam laikui – globoti ar įsivaikinti. Tiesiog nedrąsu, trūksta informacijos, baiminamasi kitų žmonių reakcijos. 

Asmenys, ketinantys globoti ar įsivaikinti vaiką, turėtų kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (tel. 8 386 34561)  arba į atestuotus darbuotojus pagal GIMK programą Astą Karosienę (mob. 8 618 38 669) arba Antaną Grigą ( mob. 8 682 52 685). Čia bus suteikta visa reikalinga ir jus dominanti informacija. Žinotina, kad būsimiems globėjams ir įtėviams mokymai privalomi.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti

Gerbiami Visagino savivaldybės gyventojai,

Visagino socialinių paslaugų centras kviečia savanorius dalyvauti naujame projekte „Vyresni darbingo amžiaus asmenys – aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje“. Jūs turite galimybę realiai padėti ir palaikyti mūsų miesto socialiai pažiedžiamus žmones. Mes maloniai priimsime bet kokią Jūsų pagalbą įvairiose srityse: renginiuose, slaugoje, bendravime, buityje ir kt.

Jeigu jums 55 m. ir daugiau, o jūs dar nesate pensininkas, mes būsime laimingi priimti Jus į savo komandą.

Jūs turėsite galimybę realizuoti save, susipažinti su naujais žmonėmis, pasidalinti savo mintimis, idėjomis, energija.

Visus susidomėjusius prašome kreiptis: į Visagino socialinių paslaugų centro (Taikos pr. 13, Visaginas) Bendruomenės skyriaus socialinę darbuotoją Anželą Pečionkiną. Tel. pasiteirauti 8 694 52 438.

plačiau
 
VSPC įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“

2018 m. rugpjūčio 8 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Mylėk save – gyvenk be žalingų įpročių“. Lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas, suteikė informaciją apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

 

plačiau
 
Pasveikink jūrą Palangoje

Palangos miesto savivaldybė prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ir pakvietė mažas pajamas gaunančių šeimų vaikus iš visos Lietuvos pamatyti jūrą.

„Pasveikink jūrą Palangoje“ – tai projektas, kurį įgyvendino Palangos miesto savivaldybė, ir vaikams padovanojo mažą stebuklą.

2018 m. liepos 28–29 d. Visagino socialinių paslaugų centras ir Visagino savivaldybė organizavo vaikams kelionę prie jūros. Į ją vyko dešimt vaikų ir du socialiniai darbuotojai. Šios keliones tikslas – kad vaikai Palangoje ne tik pirmą kartą pamatytų jūrą, bet ir dalyvautų specialiai jiems surengtose pramogose bei kultūriniuose renginiuose.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>