į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
KAIP PASKATINTI VAIKĄ MOKYTIS?

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja  Arina Kalninya 2017 m. spalio 20 d. vedė paskaitą „Kaip paskatinti vaiką mokytis“,  socialinės rizikos šeimų tėvams, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus.

Paskaitos tikslas – motyvuoti tėvus įsitraukti į vaikų ugdymo procesą ir skatinti teikti pagalbą vaikui  iškilus sunkumams mokykloje. Paskaitos metu tėvai įgijo naujų žinių bei išmoko, kaip paskatinti vaiką mokytis. Tėvai taip pat buvo supažindinti su teisėmis ir pareigomis auginant vaikus. Dalyviai aktyviai diskutavo apie vaikų mokymosi sunkumus ir jų įveikimo būdus, dalinosi asmenine patirtimi sprendžiant vaikų mokymosi problemas. 

 
 
VSPC įvyko seminaras

2017 m. spalio 6 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras ,,Pažink save, savo emocijas ir jas valdyk“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Sveikata Jums, mieli senjorai“.

Seminare dalyvavo: socialiniai darbuotojai, socialinių darbuotojų padėjėjai, Nakvynės namų gyventojai, senjorai iš miesto, VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonės ir suaugusieji asmenys su negalia skyriaus gyventojai.

Ačiū Vygandui Pikčiūnui ir visiems, dalyvavusiems seminare.

plačiau
 
VSPC paminėta Gerumo diena

2017 m. rugsėjo 29 d. VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojams ir Bendruomenės skyriaus nariams buvo organizuotas renginys, skirtas Gerumo dienai paminėti.

Gyventojus atvyko pasveikinti Visagino „Verdenės“ gimnazijos 1, 3 ir 4 klasės mokiniai ir pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Savičienė su savo kolegomis. 

plačiau
 
Saugus eismas kelyje

2017 m. rugsėjo 21 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Rasa Nastajienė organizavo prevencinę programą „Saugus eismas kelyje“ pradinių klasių vaikams iš socialinės rizikos šeimų.

Programos tikslas – vaikus supažindinti su saugaus eismo taisyklėmis. Vaikus su kelių eismo taisyklėmis gatvėje ir kelyje supažindino policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Onutė Pernavienė. Vaikams buvo paaiškinta, kad tamsos paros metu privaloma turėti šviesą atšviečiančius elementus,  kad juos matytų kiti eismo dalyviai.  Jiems suteikta informacija, kaip taisyklingai užsidėti ir nešioti atšvaistus. Vaikai noriai dalyvavo, policijos pareigūnei uždavinėjo juos dominančius klausymus. Policijos pareigūnė kiekvienam dalyviui įteikė po atšvaistą.

plačiau
 
Sveikiname gražaus jubiliejaus proga

Informuojame, kad 2017 m. rugsėjo 14 d. Pagalbos namuose skyriaus klientei Nadeždai Simaškevič sukako 80 metų.

VSPC kolektyvas nuoširdžiai sveikina jubiliatę, linki jai stiprios sveikatos, žvalios nuotaikos, artimų ir brangių žmonių palaikymo. Būkite laiminga. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>