į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2020 m. spalio 23–24 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

plačiau
 
VSPC parengė Globos skyriaus socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojų ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją.

VSPC Globos skyriaus paslaugų gavėjai buvo supažindinti su VSPC Globos skyriaus ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepcija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gyventojų įgalinimas – tai jo stiprybių, gebėjimų, kompetencijų plėtotė ir galimybė išsakyti savo nuomonę apie jo poreikius, interesus ir siekius.

plačiau
 
VSPC Helovino šventė vaikams

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Renata Kokankienė ir Olga Grigorjeva 2020 m. spalio 30 d. organizavo HELOVINO šventę 7–12 metų vaikams iš šeimų, patiriančių sunkumus.

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą šventė buvo organizuojama nuotoliniu būdu. Tėvų leidimu 10 vaikų buvo pakviesti į VSPC, kiekvienam vaikui pagal jų norus buvo išsirinktas Helovino šventės personažas. 

plačiau
 
Organizuotas teniso turnyras senjorams

2020 m. spalio 24 d. VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Visagino trečiojo amžiaus universitetu organizavo senjorų teniso turnyrą, kuriame dalyvavo 14 dalyvių.

Varžėsi tiek moterų, tiek vyrų grupės. Varžybų dalyvius sveikino Visagino savivaldybės tarybos narys Sergejus Kotovas. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

plačiau
 
Žygis po Visaginą

VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakultetu 2020 m. spalio 27 d. organizavo turistinį žygį senjorams.

Žygio metu jo dalyviai susipažino su Visagino miesto istorija, architektūra, dalinosi prisiminimais, bendravo su ekskursijos vadove Oksana Denisenko. Nors oras buvo žvarbokas, noras keliauti, pažinti savo kraštą nugalėjo.

plačiau
 
VSPC organizavo Pagyvenusių žmonių šventę

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius 2020 m. spalio 1 d. organizavo Pagyvenusių žmonių šventę.

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Trečiojo amžiaus universiteto dailės fakulteto lankytojos, vadovaujamos Marijos Ščerbakovos, parengė savo darbų parodą „Gėlės sielai“. Senjorai suorganizavo derliaus šventę „Vasara stiklainiuose“. Šio renginio metu koncertavo Neįgaliųjų, Statybininkų klubo ir Trečiojo amžiaus universiteto nariai. Buvo demonstruojami filmukai apie gėles, sodų augmeniją, kaliauses. Parodos uždarymo metu visos organizacijos bei išradingiausi eksponatų autoriai buvo apdovanoti prizais.

plačiau
 
Viskas, ką vaikai turėtų žinoti apie Lietuvą, yra knygose!

2020 m. spalio 7 d. tęsiant bendradarbiavimą su Visagino biblioteka Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį su kūrybiniais užsiėmimais vaikams „Kelionė po Lietuva“.

plačiau
 
Svečiai atvyko pasveikinti gyventojų

2020 m. spalio 1 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ ugdytiniai Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga atvyko aplankyti ir pasveikinti Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus. Vaikučiai, norėdami paminėti šią dieną, organizavo parodą ,,Tau, močiute, Tau, seneli, dovanoju savo širdelę“.

Norime nuoširdžiai padėkoti Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ darbuotojams ir vaikams už piešinius, nuotaikingas dainas ir energingus šokius, taip pralinksminusius senolius ir padovanojusius jiems truputį džiaugsmo ir šilumos.

 

plačiau
 
VSPC organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką

Visagino socialinių paslaugų Bendruomenės skyrius 2020 m. rugsėjo 12 d. organizavo miesto senjorams išvyką į Sirvėtos regioninį parką.

Ekskursijoje dalyvavo miesto Statybininkų, Pensininkų, Neįgaliųjų visuomeninių organizacijų atstovai. Senjorai aplankė mitologinį taką, surengė koncertą ir vaišes. Jie bendravo su regioninio parko specialistais, pasigrožėjo nuostabiais gamtos vaizdais, vieni kitus sveikino su Statybininkų diena, dalinosi prisiminimais.

 

plačiau
 
VSPC dalyvavo Tarptautinės Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje

2020 m. rugsėjo 14 d. Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) dalyvavo Tarptautinėje Kalėdų mugės pirmajame susitikime Vilniuje, kurį organizavo Tarptautinė moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė Diana Nausėdienė.

Susitikime buvo apžvelgti 2019 metų dalyviai ir paramos gavėjai, tarp jų ir VSPC.

VSPC už gautą 8500,00 Eur paramą įsigijo:

  • Maisto transportavimo vežimėlį su visa komplektacija.
  • Baktericidinę lempą su visa komplektacija.
  • Paciento monitorių.
plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>