į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Vaikus aplankė Kalėdų Senelis

Šv. Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per šv. Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas. Kalėdų Senelis – laukiamas visų vaikų: nuo pačių mažiausių iki jau ūgtelėjusių. Vaikai moka svajoti, nežiūrint į nelengvą gyvenimą, į negandas, kartais ir nepriteklių…

2017 m. gruodžio 20 d. Paramos šeimai skyrius organizavo Kalėdinę šventę vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose. Šventė vykо Visagino socialinių paslaugų centre. Renginio metu vaikai susitiko su Kalėdų Senelį ir Snieguolę, dalyvavo Kalėdiniuose žaidimuose-rateliuose, deklamavo eilėraštukus ir dainavo daineles, bandė įminti mįsles. Vaikai turėjo galimybę pačiupti Kalėdų Senelį už skverno ir įžiebti eglutę.

Renginyje dalyvavo apie 70 vaikų. Vaikai nuoširdžiai džiaugėsi ir šypsojosi, visi gavo daug teigiamų emocijų ir namo grįžo su džiugia nuotaika ir turiningais įspūdžiais. Be abejo, kiekvienam vaikui buvo įteikta ypatinga dovanėlė, kuri su didele meile buvo surinkta individualiai pagal vaiko amžių ir lytį. Šios neįprastos dovanėlės atkeliavo iš Vokietijos.

Paramos šeimai skyriaus socialiniams darbuotojams buvo labai smagu dalintis gerumu, šiluma bei šventine nuotaika.