į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Lietuva – mūsų namai

2020 m. vasario 12 d. Visagino socialinių paslaugų Senjorų užimtumo centre vyko popietė „Lietuva – mūsų namai“, skirta Valstybės atkūrimo dienai. Jos metu Nijolė Kliučinskienė pristatė lietuvių tautinį kostiumą, pademonstravo, kaip buvo rišamas nuometas. Jelena Tkačenko ir Valentina Antonova skaitė eiles. Moterų ansamblis „Bespokoinije serdca“ nuoširdžiai atliko keletą dainų. Renginio scenografijai buvo panaudotos Galinos Charbedijos kurtos lėlės su lietuvių tautiniais kostiumais.

plačiau
 
Saugaus eismo mokymas suaugusiems

2020 m. sausio 11 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos pareigūne  Oksana Rožkova organizavo mokymus ,,Saugaus eismo mokymas suaugusiems“.

  Mokymų metu buvo kalbėta apie saugų elgesį kelyje ir  gatvėje.  Buvo rodomi trumpi filmukai apie vairavimą kelyje išgėrus ir skaudžias pasekmes. Atkreiptas ypatingas dėmesys atšvaitų svarbai tamsiuoju paros metu.  Šeimos  ne tik gavo naudingos informacijos, bet renginio pabaigoje kiekvienam padovanojo po atšvaitą, kad jie būtų matomi tamsiu paros metu.

plačiau
 
VSPC „Sidabrinė gervė“ kviečia

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus Senjorų dienos užimtumo centras „Sidabrinė gervė“ ieško iniciatyvių, kūrybingų savanorių organizuoti ir vykdyti Senjorų dienos užimtumo veiklas.

 

Kviečiame Visagino gyventojus nemokamai dalyvauti būrelių veiklose ir kūrybingai bei prasmingai praleisti laisvalaikį. Mes siūlome:

  • Lėlių kūrimas, perdirbimas, kostiumų siuvimas; paveikslų siuvimas karoliukais – vadovė – savanorė Galina Charbedija. Užsiėmimų grafikas: antradienis – penktadienis nuo 10:00 iki 13:00
  • Rakečių sportas (tenisas) – vadovas – savanoris Dmitrij Zavertalenko. Užsiėmimų grafikas:  antradienis – šeštadienis nuo 10:00 iki 20:00
  • Tekstilės gaminių kūrimas (nėrimas vąšeliu) – savanorė Galina Orlova. Užsiėmimų grafikas: ketvirtadieniais nuo 17:15 val. iki 19:15 val.

Daugiau informacijos:

Tel. 8 694 52 438, el. p. anzela.pecionkina@vspc.lt

plačiau
 
Dėkojame visiems, aplankiusiems Globos sk. gyventojus

Štai ir prabėgo gražiausios metų šventės, atmintyje liko geri prisiminimai ir šiluma. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus darbuotojų kolektyvas ir gyventojai nuoširdžiai dėkoja miesto bendruomenei: įstaigoms, organizacijoms ir gyventojams, kurie rado laiko ir galimybių prisidėti prie akcijos „Dalinkimės gerumu“. Vertiname Jūsų gebėjimą dalintis atjauta ir gerumu, suteikėte daug džiaugsmingų ir neužmirštamų akimirkų mūsų senoliams, praskaidrinote jų kasdienybę ir parodėte, kad jie rūpi miesto bendruomenei.

Teateina į Jūsų namus ramybė ir meilė, o gyvenimas prisipildo sveikatos, skalsos ir darnos.

plačiau
 
VSPC skirta parama

2019 m. lapkričio 30 d. Vilniaus Rotušėje vyko Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurios tikslas paremti organizacijas, padedančias sunkumus patiriantiems žmonėms, rūpinasi vaikų, moterų, neįgaliųjų bei senjorų gerove.
Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyrius taip pat teikė paraišką paramai gauti. 2019 m. gruodžio 11 d. VSPC direktorė S. Ostrouch ir Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus vyr. socialinė darbuotoja T. Kringelienė dalyvavo iškilmingame paramos sertifikatų įteikimo renginyje. VSPC buvo įteiktas sertifikatas 8 500, 00 Eur sumai.

Norime nuoširdžiai padėkoti Tarptautinė Vilniaus moterų asociacijai, vienijančiai Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso, ir verslo bei visuomeninėms organizacijoms už paramą VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojams.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>