į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Taip malonu, kai prisimena...

Visagino socialinių paslaugų centro projekto „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“ slaugytojos padėjėja Laima Gudėnienė visus 2020 metus mezgė, nėrė įpindama į mezginius geriausius linkėjimus: sveikatos, laimės, vilties, džiaugsmo, meilės... ir numezgė Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojams šiltų kojinaičių, kepuraičių, kad sušildytų ne tik kūną, bet ir širdį... Dėkojame už nuostabią iniciatyvą ir sukurtą kalėdinį stebuklą!

plačiau
 
Gyvename viltimi vėl pasimatyti

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius kūrė kalėdinį interjerą.

Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino metu, deja, bet bendruomenės nariai susitikti negalės. Tikimės, kad juos pradžiugins bent sukurto interjero nuotraukos ir visiems pavyks kada nors susitikti...

plačiau
 
Globos skyriaus gyventojai sulaukė... virtualių svečių

2020 m. gruodžio mėn. Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) Zoom platformoje vyko renginys „Kalėdiniai skaitiniai“, kurį organizavo Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokiniai, vyresnioji mokytoja Dalia Česnulevičienė ir muzikos mokytoja Vida Dūdėnienė.

Globos skyriaus gyventojai su jauduliu laukė prasidedančio renginio per Zoom platformą. Gyventojams tai buvo nauja įdomi patirtis, kuri leido sudalyvauti virtualiai renginyje ir atitolinti jų socialinę atskirtį.

plačiau
 
VSPC KALĖDINIS PAŠTAS

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Dovilė Mačiulienė ir Rasa Nastajienė organizuoja vaikams Kalėdinį paštą. 
Čia pildosi vaikų svajonės, kuris gi vaikas nesvajoja gauti laiško nuo paties Kalėdų Senelio? Kviečiame vaikučius, kurių šeimoms yra taikoma atvejo vadyba, rašyti laiškus Kalėdų Seneliui ir parašyti (ar nupiešti), kokias šiemet jie įsivaizduoja šv. Kalėdas su šeima. Laiškus galite pradėti rašyti nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 4 d. 

 

plačiau
 
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų įgyvendinimas VSPC

Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. VSPC Bendruomenės skyriuje įgyvendinami du neformaliojo suaugusiųjų švietimo projektai: „Lietuvių kalbos ir kultūros dermė“ bei „Aktyvus gyvenimas – pilnavertis gyvenimas“.

Šių programų dalyviai – miesto senjorai. Lietuvių kalbos ir kultūros mokymo programos metu garbaus amžiaus visaginiečiai susipažįsta su lietuvių papročiais, tradicijomis, istorija, kalendorinėmis šventėmis. Senjorai skaito nesudėtingus kūrinius lietuvių kalba, lavina šnekamosios kalbos įgūdžius, atlieka praktines užduotis.

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>