į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Pasidalink gerumu

Visagino socialinių paslaugų centre 2018 m. lapkričio 22 d. įvyko renginys Pagalbos namuose ir Socialinė globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyrių klientams „Pasidalink gerumu“.

Šia proga į svečius atvyko Visagino vaikų lopšelis-darželis „Kūlverstukas“ ir padovanojo mūsų klientams skambių dainų, šokių. Kartu su auklėtojomis Marija Kardelienė, Galina Jermačionok svečiai mūsų klientus pavaišino pačių vaikučių iškeptu tortu su fejerverku.

Ši gerumo akcija skatina pasitikėjimą savimi, ugdo atjautą ir supratimą, kad geri darbai teikia džiaugsmą ir pripildo mūsų visų širdis šiluma, dalinantis ja su kitais.

plačiau
 
VSPC vyko Pyragų dienos paminėjimas

2018 m. lapkričio 7 d. Nakvynės namuose buvo paminėta Pyragų diena.

Socialinio darbuotojo padėjėja Nadežda Muchaliova kartu su Nakvynės namų gyventojais prikepė pyragų ir pyragėlių. Pasėdėti prie bendro stalo, pasivaišinti skaniai kepiniais ir pabendrauti pakviesti Bendruomenės skyriaus gyventojai. Minėjimo tikslas – suteikti informaciją  apie TV3 inicijuojamą labdaringą akciją, kuri rengiama lapkričio 6 d.

plačiau
 
KAS YRA HALOVINAS?

Nakvynės namuose vyko informacinis pokalbis „Kas yra Halovinas ?“. Nakvynės namų gyventojams buvo papasakota apie šią šventę, kurią Lietuvoje daugiausiai švenčia jaunimas ir vaikai. Pokalbio metu vyko užsiėmimai su gyventojais, buvo rišamos rožės iš klevo lapų, skaptuojamas moliūgas ir agurotis. Padarytos nuotaikingos dekoracijos.

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2018 m. spalio 19–20 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas; Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas; IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas; IKI Domino, Veteranų g. 2, Visaginas; vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat labai noriai dalyvavo.

Iš viso 662 Visagino gyventojai prisidėjo prie akcijos ir nupirko 2116 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (435), įvairių kruopų (263), ryžių (143), aliejaus (125), cukraus (264), miltų (107). Dažnai žmonės aukojo sausainių, arbatos, konservų.

Akcijos koordinatorius – Visagino socialinių paslaugų centras, ją organizavo ir įgyvendino: Visagino socialinių paslaugų centras, Visagino neįgaliųjų draugija. Vykdytojams talkino 67 savanoriai iš įvairių Visagino įstaigų.

Nuoširdžiai norime padėkoti Visagino „Verdenės“ gimnazijos, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro administracijai ir mokiniams/studentams, kurie aktyviai dalyvavo akcijoje aukodami savo laisvalaikį.

plačiau
 
VSPC ieško Paramos šeimai skyriaus socialinio darbuotojo (-os), dirbančio su šeimomis

Visagino socialinių paslaugų centras ieško Paramos šeimai skyriaus socialinio darbuotojo (-os), dirbančio su šeimomis.

Savo CV iki 2018 m. lapkričio 15 d. siųskite el. paštu vspc@vspc.lt arba atneškite į Visagino socialinių paslaugų centrą (Taikos pr. 13, Visaginas, sekretoriaus kab., I aukštas). Tel. pasiteirauti (8 386) 70 220, 70 053.

Pretendentų atranka bus vykdoma pagal pateiktus dokumentus. Informuosime tik atrinktus pretendentus.

Darbuotojui siūloma terminuota darbo sutartis, vaiko, kol jam sueis treji metai, priežiūros laikotarpiui.

Su kandidatui keliamais reikalavimais galite susipažinti čia.

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>