į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Sulaukti svečių visada malonu

2018 m. balandžio 16 d. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava ir partijos „Tvarka ir Teisingumas“ Visagino skyriaus pirmininkas Andrejus Akopovas.

Svečiai pasveikino Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus su praėjusiomis šventėmis, įteikė dovanas, bendravo su gyventojais individualiai.

Dėkojame Lietuvos Respublikos Seimo nariui Algimantui Dumbravai už nuoširdų ir šiltą bendravimą bei rūpestį šio skyriaus gyventojais.

plačiau
 
Norime padėkoti...

Atrodo dar taip nesenai buvo didžiosios metų šventės, o jau beveik pasimiršo žiemos šurmulys ir Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje – vėl daug svečių, renginių, dovanų ir geros nuotaikos.

Valstybinių švenčių proga savo meilę ir renginius dovanojo „Žiburio“, „Gerosios vilties“ progimnazijų ir „Verdenės“ gimnazijos moksleiviai.

Per Užgavėnes Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje lankėsi Nakvynės namų darbuotojai ir gyventojai su pyragais, seneliams blynus iškepė ir perdavė Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“.

Gausaus būrio rėmėjų sulaukėme ruošiantis Šv. Velykų proga. Stalo gausa ir skalsa pasirūpino Zarasų paukštynas, Zarasų UAB „Osida“, Ignalinos D. Paukštės KŪB „Danalta“ ir UAB „Mari Roma“, įsikūrusi Visagine.

plačiau
 
VSPC įvyko šv. Velykų šventė

2018 m. balandžio 4 d. Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Arina Kalninya organizavo Velykinę šventę vaikams, augantiems socialinės rizikos šeimose.

 Šventė vyko Visagino socialinių paslaugų centre. Renginio metu su dalyviais aptarti šv. Velykų papročiai ir tradicijos. Vaikai mynė mįsles, dalyvavo margučių ridenimo varžybose, pieštų kiaušinių marginimo konkurse. Socialinė darbuotoja, kartu su šventėje dalyvavusiais vaikais, sukūrė Velykų medį, kurį vaikai puošė spalvingais, įdomiais ir įvairiomis technikomis dekoruotais kiaušiniais. 

plačiau
 
VSPC paminėta Kovo 8-oji

2018 m. kovo 8 d., pagal ilgametę tradiciją, Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava.

Jis pasveikino Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus moteris su Tarptautine moterų diena, įteikė po tulpės žiedą, linkėjo sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir rūpesčio.

plačiau
 
VSPC vyks įdomus renginys

Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas, aktų salėje, II aukštas) 2018 m. kovo 28 d. 16.00 val. vyks neformalios pagalbos skatinimo renginys ,,Asmeninė motyvacija, pozityvus mąstymas dirbant su neįgaliais asmenimis ir bendravimas su neįgaliaisiais“.

Renginys nemokamas. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   sekantis  >>