į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
PASIDALIJIMAS GERĄJA PATIRTIMI

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Asta Karosienė organizavo tarpinstitucinio pasitarimą-diskusiją ,,Visagino, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių atvejo vadybininkų pasidalijimas gerąja patirtimi“.

Pasitarimas vyko Zoom platformoje, kuriame dalyvavo Zarasų rajono, Ignalinos rajono ir Visagino socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkai ir įstaigos vadovai.

Įstaigų vadovai pristatė atvejo vadybos situaciją kiekvienoje savivaldybėje. Atvejo vadybininkai diskutavo, gvildeno aktualias temas: Šeimos poreikių pagalbai vertinimas (pervertinimas), Atvejo vadybos taikymas nesant poreikio socialinėms paslaugoms. Dokumentų parengimas“ ir Atvejo vadybos taikymas vienam iš tėvų persikėlus į kitą savivaldybę. Apibendrinant pasitarimą, dalyviai išreiškė norą bendradarbiauti ir ateityje, dalintis ne tik gerąja patirtimi, bet ir  diskutuoti iškilus sunkumams.

Nuoseklios veiklos tikslas – dirbti su šeimomis tam, kad jos galėtų savarankiškai funkcionuoti mūsų bendruomenėje. Kiekviena šeima, kuriai reikia pagalbos, yra savita ir jai reikia išskirtinio dėmesio.