į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Gražiausios metų šventės VSPC

Gruodžio mėnuo VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje – stebuklo laukimo metas. Tai pats gražiausias šventinis laikotarpis: šv. Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji metai, Trys Karaliai. Tai metas, kai susitinkame su šeimos nariais,  artimaisiais ir draugais. Puošiame eglutę, tvarkome buitį, susimąstome, ką galėsime padėti ant šventinio stalo... Mintimis stengiamės išsivalyti nuo kasdienės rutinos, pykčio, pavydo ir paleisti savo nuoskaudas ir atleisti nuoskaudas vieni kitiems.

Džiugu, kad šiuo šventiniu laikotarpiu sulaukėme gausaus būrio neabejingų ir pasiruošusių pasidalinti savo gerumu, rūpesčiu bei nuotaika.

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras atvyko su gražia  gerumo akciją „Padovanok draugui Kalėdas“. Nykštukai ir pasakų personažas Liūtukas visus kvietė smagiai pašokti kalėdinius ratelius ir žaidimus, dainavo dainas, skaitė eiles ir dovanojo gerą nuotaiką bei skanias dovanėles.

Vaikučiai iš Visagino lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Auksinis raktelis“ dovanojo šventiškai nuteikiančių dainų ir šokių, dalijosi kalėdaičiais, linkėjo gerų švenčių ir ateinančių Naujųjų metų.

„Žiburio“ pagrindinės mokyklos moksleiviai dainomis, palinkėjimais ir savo keptais skanėstais kvietė pajusti stebuklingą Šv. Kalėdų dvasią.

Gyventojai kartu su svečiais vaišinosi skania arbata, sausainėliais, vaisiais, džiaugėsi smagiai ir turiningai praleidę laiką.

Miesto jaunieji savanoriai ir UAB „Mari Roma“ pasirūpino dovanomis ir šventinio stalo gausa ir skalsa.

Džiaugiamės turėdami tiek draugų. Nuoširdus ačiū, kad Jūs esate su mumis.