į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC „Sidabrinė gervė“ kviečia

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus Senjorų dienos užimtumo centras „Sidabrinė gervė“ ieško iniciatyvių, kūrybingų savanorių organizuoti ir vykdyti Senjorų dienos užimtumo veiklas.

 

Kviečiame Visagino gyventojus nemokamai dalyvauti būrelių veiklose ir kūrybingai bei prasmingai praleisti laisvalaikį. Mes siūlome:

  • Lėlių kūrimas, perdirbimas, kostiumų siuvimas; paveikslų siuvimas karoliukais – vadovė – savanorė Galina Charbedija. Užsiėmimų grafikas: antradienis – penktadienis nuo 10:00 iki 13:00
  • Rakečių sportas (tenisas) – vadovas – savanoris Dmitrij Zavertalenko. Užsiėmimų grafikas:  antradienis – šeštadienis nuo 10:00 iki 20:00
  • Tekstilės gaminių kūrimas (nėrimas vąšeliu) – savanorė Galina Orlova. Užsiėmimų grafikas: ketvirtadieniais nuo 17:15 val. iki 19:15 val.

Daugiau informacijos:

Tel. 8 694 52 438, el. p. anzela.pecionkina@vspc.lt

plačiau
 
Dėkojame visiems, aplankiusiems Globos sk. gyventojus

Štai ir prabėgo gražiausios metų šventės, atmintyje liko geri prisiminimai ir šiluma. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus darbuotojų kolektyvas ir gyventojai nuoširdžiai dėkoja miesto bendruomenei: įstaigoms, organizacijoms ir gyventojams, kurie rado laiko ir galimybių prisidėti prie akcijos „Dalinkimės gerumu“. Vertiname Jūsų gebėjimą dalintis atjauta ir gerumu, suteikėte daug džiaugsmingų ir neužmirštamų akimirkų mūsų senoliams, praskaidrinote jų kasdienybę ir parodėte, kad jie rūpi miesto bendruomenei.

Teateina į Jūsų namus ramybė ir meilė, o gyvenimas prisipildo sveikatos, skalsos ir darnos.

plačiau
 
VSPC skirta parama

2019 m. lapkričio 30 d. Vilniaus Rotušėje vyko Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurios tikslas paremti organizacijas, padedančias sunkumus patiriantiems žmonėms, rūpinasi vaikų, moterų, neįgaliųjų bei senjorų gerove.
Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyrius taip pat teikė paraišką paramai gauti. 2019 m. gruodžio 11 d. VSPC direktorė S. Ostrouch ir Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus vyr. socialinė darbuotoja T. Kringelienė dalyvavo iškilmingame paramos sertifikatų įteikimo renginyje. VSPC buvo įteiktas sertifikatas 8 500, 00 Eur sumai.

Norime nuoširdžiai padėkoti Tarptautinė Vilniaus moterų asociacijai, vienijančiai Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso, ir verslo bei visuomeninėms organizacijoms už paramą VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojams.

plačiau
 
VSPC siekia įgyti EQUASS Assurance sertifikatą

Visagino socialinių paslaugų centras dalyvauja projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ Nr. 08,4,1-ESFA-V-421-01-0001 ir siekia įgyti EQUASS Assurance sertifikatą.

EQUASS Assurance užtikrina paslaugų teikimo kokybę, patvirtinant atitikimą 50 kriterijų, pagrįstų kokybės principais. Tai gali būti vertinama kaip pagrindinis reikalavimas socialinių paslaugų teikimui, nustatant išlaidų, pastangų ir galimybių ribą.

2019-12-05 Visagino socialinių paslaugų centro direktorius dalyvavo pirmojoje EQUASS kokybės sistemos diegimo veikloje – mokymai įstaigų vadovams. 2019 m. gruodžio 11-13 dienomis vyko mokymai įstaigų koordinatoriams.

EQUASS kokybės sistema socialines paslaugas teikiančioje įstaigoje yra efektyvus būdas siekti kokybės, būti novatoriška ir nuolat tobulėjančia įstaiga. 

plačiau
 
Didžiųjų metų švenčių belaukiant

Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji metai. Prieš didžiąsias metų šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Tikime kiekvieno mūsų miesto gyventojo kilniais norais, džiaugsmo ir jaukumo  skleidimu.

Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus bendruomenė kviečia visus, neabejingus senų žmonių lūkesčiams, prisijungti prie akcijos „Dalinkimės gerumu“ ir padovanoti džiaugsmo akimirkų senoliams. Tik neabejingi svetimam skausmui stengiasi palengvinti seneliams jų kasdienybės naštą, sugrąžinti deramą orumą, tikėjimą, kad senoliai nėra apleisti ir užmiršti.

 

plačiau
 
Šv. Kalėdų belaukiant

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, Svetlana Tamulevičienė ir Olga Grigorjeva 2019 m. gruodžio 20 d. organizavo renginį „Kalėdų belaukiant“.

Šio renginio metu buvo prisimintos šv. Kalėdų tradicijos, išklausytos idėjos, kaip galima jas pagyvinti ir nepamiršti senųjų tradicijų. Vėliau parodytas nuotaikingas animacinis filmukas apie šv. Kalėdas.

Renginio pabaigoje mažučiams buvo įteiktos dovanėlės, kurias Visagino socialinių paslaugų centrui atvežė mūsų miesto savanoriai, siekiantys suteikti džiaugsmo vaikučiams iki atvykstant Kalėdų Seneliui. savanoriai palinkėjo pačių geriausių ir sėkmingiausių metų!!!

plačiau
 
VSPC vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“

2019 m. gruodžio 17–19 d. Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“ pagal SAFE programą.

Šio užsiėmimo metu dalyviams buvo organizuoti dokumentinių filmų SONG SONG and Little Cat (2 dalys) ir DŽONAS (1969 m.) peržiūros, teorinės paskaitos apie saugų vaiko prieraišumą bei vyko mamytėms aktualios diskusijos. Mokymus vedė VSPC Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis, Svetlana Tamulevičienė.

plačiau
 
VSPC vyko mokymai

2019 m. gruodžio 17 d. Visagino socialinių paslaugų centre vyko mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinių darbuotojų padėjėjams „Nauji kūrybiniai metodai organizuojant klientų užimtumą socialiniame darbe“.

Specialistai mokymų metu susipažino su naujais kūrybiniais metodais, užimtumo veiklų organizavimu skirtingoms klientų grupėms: vaikams, senyvo amžiaus, dementiškiems, autistiškiems asmenims ir kt. Praktinių užsiėmimų metu specialistai praktiškai išbandė naujus kūrybinius metodus, dirbo grupėse ir diskutavo apie darbą su skirtingomis tikslinėmis grupėmis.

plačiau
 
Smurtas artimoje aplinkoje? Kas tai?

2019 m. lapkričio 28 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos pareigūnėmis Onute Pernaviene ir Oksana Rožkova organizavo seminarą ,,Smurtas artimoje aplinkoje? Kas tai?“

Šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba, buvo supažindintos su smurto išraiškos formomis, aptarė vis dar gyvuojančias nuostatas ir stereotipus apie auką ir smurtautojus. Jos buvo mokomos atpažinti smurto požymius ir grėsmes. Buvo suteikta informacija, kur galima kreiptis patyrus smurtą.

plačiau
 
VSPC įvyko mokymai „Pragulų profilaktika ir priežiūra“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC), įgyvendindamas „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“ projektą, 2019 m. lapkričio 21–22 d. (Taikos pr. 13, Visaginas, aktų salėje, II aukštas) organizavo mokymus „Pragulų profilaktika ir priežiūra“, skirtus projekto bendruomenės slaugytojams ir slaugytojo padėjėjams. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro lektorė Loreta Stalnionienė dėstė apie pragulas, jų atsiradimo rizikos įvertinimą, pragulų klasifikaciją, gydymą. VSPC slaugos darbuotojai  turėjo puikią galimybę gauti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.

Neformalus renginys buvo organizuojamas įgyvendinant VSPC projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0006 „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>