į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
PASIDALIJIMAS GERĄJA PATIRTIMI

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Asta Karosienė organizavo tarpinstitucinio pasitarimą-diskusiją ,,Visagino, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių atvejo vadybininkų pasidalijimas gerąja patirtimi“.

Pasitarimas vyko Zoom platformoje, kuriame dalyvavo Zarasų rajono, Ignalinos rajono ir Visagino socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkai ir įstaigos vadovai.

Įstaigų vadovai pristatė atvejo vadybos situaciją kiekvienoje savivaldybėje.

plačiau
 
Organizuota kelionė į Vilnių

2021 m. birželio 18 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Daubarienė ir Violeta Juodkaitė organizavo dešimčiai 14–17 metų paauglių iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba, išvyką į Vilnių, kurios tikslas – organizuoti paauglių užimtumą, atribojant juos nuo žalingos aplinkos poveikio. Stiprinti bendravimo įgūdžius, reikalingus asmenybės vystymuisi, organizuojant grupinę veiklą.

plačiau
 
Viskas tavo rankose

Visagino socialinių paslaugų centras vykdys 2021 m. liepos 27 – 30 dienomis sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

Projekto tikslas – organizuoti vyresnio amžiaus asmenims psichikos sveikatą stiprinančias veiklas vasaros metu, ugdant jų gebėjimą savarankiškai pasirūpinti psichikos sveikata.

Projekto metu numatoma:

  • organizuoti meno terapijos užsiėmimus gryname ore;
  • organizuoti stalo žaidimų turnyrą;
  • vykdyti meditacijos užsiėmimus;
  • surengti meno terapijos dalyvių darbų parodą.

Kviečiame visus vyresnius nei 65 m. asmenis dalyvauti numatomose veiklose. Registracija tel. 8 694 52 438. Vietų skaičius ribotas.

plačiau
 
Sveikuolių pėsčiųjų žygis prie Balto ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Jelena Petiukevič ir Oksana Jermakova 2021 m. birželio 30 d. organizavo Sveikuolių pėsčiųjų žygį prie Balto ežero, vaikams iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba.

Šis pėsčiųjų žygis – ne tik siekis propaguoti keliavimą kaip aktyvią laisvalaikio leidimo formą ir sveiką gyvenimo būdą, bet ir pažintis su gimtojo miesto apylinkėmis. Žygio metu buvo formuojama vaikų socialinė elgsena: taisyklių laikymasis, pozityvus bendravimas ir bendradarbiavimas.

plačiau
 
VSPC įgyvendina dvi Neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programas

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius įgyvendina 2 Neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programas: „Aktyvus gyvenimas – pilnavertis gyvenimas“ ir „Lietuvių kalbos, kultūros ir istorijos dermė“.

Šių programų lankytojai – senjorai, jie gana noriai sportuoja, vaikšto su šiaurietiškomis lazdomis,  mokosi lietuvių kalbos, domisi mūsų šalies istorija, papročiais ir tradicijomis. Ypač su dideliu malonumu jie ruošėsi Joninių šventei, mokėsi lietuvių liaudies šokių, susipažino su šios šventės atsiradimo istorija. Programų lankytojai didelį dėmesį skyrė savo sveikatai, visi pasiskiepijo ir turi Galimybių pasus.

plačiau
 
Startuoja masinė vakcinacija – skiepytis kviečiami visi gyventojai nuo 16 metų

Startuoja masinė vakcinacija – skiepytis kviečiami visi gyventojai nuo 16 metų

Turbūt visi prisimenate laiką, kuomet galėjome tik pasvajoti apie tokį dalyką kaip vakcina nuo COVID-19. Šalys, kuriose vakcinuojasi didžioji dalis gyventojų, šiandien grįžta į įprastą gyvenimą bei skelbia nugalėjusios pandemijos pinkles. Jie pasinaudojo mokslo suteikta dovana, tą galime padaryti ir mes.

 

Gegužės 10 dieną Lietuvoje pradėta visuotinė vakcinacija nuo COVID-19.

Nuo gegužės 10 pradėti skiepyti vyresni negu 55-erių metų gyventojai.

Nuo gegužės 17 d. – nuo 45-erių, nuo gegužės 24 d. – nuo 35-erių,
nuo gegužės 31 d. – nuo 16 m.

 

Registruotis vakcinai galima:

https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine arba skambinant 1808

 
 
Lietuvoje galiojantis galimybių pasas: kaip gauti, instaliuoti ir kokias galimybes jis suteikia?

Lietuvoje galiojantis galimybių pasas: kaip gauti, instaliuoti ir kokias galimybes jis suteikia?

Galimybių pasą gali gauti asmenys:

Pasiskiepiję nuo COVID-19:

- praėjus 1 savaitei po „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

- praėjus 2 savaitėms po „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

- praėjus 4 savaitėms po „Vaxzevria“ pirmosios vakcinos dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip praėjus 12 savaičių;

- po „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą.

Gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą (atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą –  ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba ne anksčiau nei prieš 24 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą.)
Persirgę COVID-19 (persirgusiems COVID-19 žmonėms koronaviruso diagnozė turės būti patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu. Tam, kad būtų galima naudotis Galimybių pasu, nuo šio teigiamo tyrimo rezultato turi būti praėję ne daugiau kaip 180 dienų, o saviizoliacijos terminas turi būti pasibaigęs. Jeigu žmogus persirgo COVID-19, tačiau nesikreipė į šeimos gydytoją, E. sveikatos sistemoje esančioje jo ligos istorijoje persirgimo faktas nebus užfiksuotas.)
Asmenims iki 16 metų galimybių pasas nereikalingas – tam, kad jie galėtų naudotis švelnesnėmis karantino sąlygomis, užteks parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

plačiau
 
VSPC IEŠKO PAGALBOS NAMUOSE SKYRIAUS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJŲ

Įstaigos pavadinimas: Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC).

Pareigybė: VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjas.

Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį.

Pareigybės paskirtis – teikti socialines paslaugas pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su negalia, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, sudaryti sąlygas, užtikrinančias jų savarankiškumo išsaugojimą, skatinti sugebėjimą pasirūpinti savimi ir integruotis į visuomenę.

 

Būtinieji reikalavimai:

  • Turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą
  • Būti įgijusiam socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją (40 val.)
  • Valstybinės kalbos mokėjimo lygis turi atitikti valstybinės kalbos mokėjimo II kategoriją.

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el. paštu vspc@vspc.lt, tel. pasiteirauti: (8 386) 70 053, 70 409.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Su VSPC Pagalbos namuose socialinio darbuotojo padėjėjo pareigybės aprašymu galite susipažinti čia.

 
 
Vaikas ir internetas

Birželio 22 d. Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Jurga Miškinytė ir socialinė darbuotoja darbui su šeima Ingrida Daubarienė organizavo renginį „Vaikas ir internetas“.

Renginio tikslas – skatinti vaikus saugiai naudotis internetu: atsakingai skelbti informaciją, saugoti savo asmens ir šeimos duomenis, įvertinti internetinėje erdvėje slypinčius pavojus bei praleidžiamą laiko kiekį joje.

Renginyje dalyvavo šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba bei teikiamos socialinės paslaugos.

Nors diena buvo labai karšta, o vaikams tik prasidėjusios vasaros atostogos, bet dalyviai buvo labai aktyvūs. Ir vaikai, ir mamos noriai pasakojo apie savo patirtis internete, problemas, su kuriomis teko susidurti interneto platybėse bei sprendimo būdus, kuriuos jie naudojo. Tapo aišku, kad kiekvienas internete patiriame ir gerų emocijų, ir negatyvių išgyvenimų.

                    

plačiau
 
Būk saugus vasaros atostogų metu

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Rasa Nastajienė 2021-06-17 organizavo renginį prie ežero „Būk saugus vasaros atostogų metu“ vaikams ir tėvams, kurių šeimoms taikoma atvejo vadyba ir teikiamos socialinės paslaugos.

Vaikai ir tėvai diskutavo apie saugų elgesį prie vandens telkinių, kaip apsisaugoti nuo kaitros, kaip elgtis kelyje, kaip elgtis namuose esant vienam. Taip pat vaikams buvo išdalinti lankstinukai, primenantys, kaip saugiai elgtis vasaros atostogų metu. Vaikams ir tėvams buvo paruoštas vaišių stalas. Kartu su vaikais buvo žaidžiami žaidimai.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>