į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Įvyko VSPC ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos konferencija

2020 m. gegužės 13 d. Visagino socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Galina Orlova dalyvavo konferencijoje internetu su Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniais ir konferencijos organizatore antrokų mokytoja Dalia Česnulevičiene.

Mažieji konferencijos dalyviai domėjosi socialinio darbuotojo profesija, Visagino socialinių paslaugų centro darbo pobūdžiu, tikslinėmis paslaugų gavėjų grupėmis, iššūkiais ir galimybe dirbti socialiniu darbuotoju. Gudrūs antrokai įvardino, kad socialinis darbuotojas yra tas asmuo, kuris socialinių paslaugų gavėjui duoda meškerę, bet ne žuvį!

plačiau
 
VSPC skelbia piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“

Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė organizuoja piešinių konkursą ,,Aukime laimingi“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Kviečiame vaikučius, kurių šeimoms yra taikoma atvejo vadyba, dalyvauti piešinių konkurse ,,Aukime laimingi“. Piešinius vaikai ir jų tėveliai galės perduoti Paramos šeimai skyriaus socialiniams darbuotojams darbui su šeima. Konkurso pradžia – 2020 m. gegužės 18 d., pabaiga – 2020 m. gegužės 27 d.

Piešinukai bus iškabinti VSPC patalpose adresu Taikos pr. 13, Visaginas.

Visų vaikų laukia prizai.

plačiau
 
VSPC laikė Europos egzaminą

Visagino socialinių paslaugų centras šiuo ypatingu laikotarpiu pasiryžo minint Europos dieną, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę, 2020 m. gegužės 8 d. laikyti internetu Europos egzaminą, kurį organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Šiais metais Europos egzaminą laikė 30 darbuotojų, kurie galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateko po vieną geriausią dalyvį iš kiekvienos organizacijos. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir sėkmės antrame etape dalyvausiančiam darbuotojui.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ GAVĖJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre darbas yra organizuojamas nuotoliniu ir įprastu pagal grafikus būdu:

PARAMOS ŠEIMAI SKYRIUS teikia socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugas ir dirba nuotoliniu bei įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 616 29 762, el. p. renata.seibokiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val.

PAGALBOS NAMUOSE SKYRIUS teikia pagalbą į namus ir dienos socialinę globą namuose ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 674 53 865, el. p. agne.dobrianskiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val. Suinteresuotų asmenų aptarnavimas (informavimas ir konsultavimas) teikiamas tik nuotoliniu būdu. Prašymus socialinėms paslaugoms gauti galima pateikti per socialinių paslaugų informacinę sistemą www.spis.lt.

NAKVYNĖS NAMAI teikia laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugas ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 676 16 864, (8 386) 70 866, el. p. zana.gusarenko@vspc.lt.

 

plačiau
 
Galite kreiptis dėl kompensacinės technikos

Informuojame, kad karantino laikotarpiu kompensacinės technikos išdavimo klausimais galima kreiptis tel. 8 694 87 274 darbo valandomis: antradienis nuo 12.45 val. iki 16.45 val., ketvirtadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val., penktadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val.

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>