į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Globos skyriaus gyventojai sulaukė... virtualių svečių

2020 m. gruodžio mėn. Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriuje (toliau – Globos skyrius) Zoom platformoje vyko renginys „Kalėdiniai skaitiniai“, kurį organizavo Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3B klasės mokiniai, vyresnioji mokytoja Dalia Česnulevičienė ir muzikos mokytoja Vida Dūdėnienė.

Globos skyriaus gyventojai su jauduliu laukė prasidedančio renginio per Zoom platformą. Gyventojams tai buvo nauja įdomi patirtis, kuri leido sudalyvauti virtualiai renginyje ir atitolinti jų socialinę atskirtį.

plačiau
 
VSPC KALĖDINIS PAŠTAS

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Dovilė Mačiulienė ir Rasa Nastajienė organizuoja vaikams Kalėdinį paštą. 
Čia pildosi vaikų svajonės, kuris gi vaikas nesvajoja gauti laiško nuo paties Kalėdų Senelio? Kviečiame vaikučius, kurių šeimoms yra taikoma atvejo vadyba, rašyti laiškus Kalėdų Seneliui ir parašyti (ar nupiešti), kokias šiemet jie įsivaizduoja šv. Kalėdas su šeima. Laiškus galite pradėti rašyti nuo lapkričio 16 d. iki gruodžio 4 d. 

 

plačiau
 
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų įgyvendinimas VSPC

Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. VSPC Bendruomenės skyriuje įgyvendinami du neformaliojo suaugusiųjų švietimo projektai: „Lietuvių kalbos ir kultūros dermė“ bei „Aktyvus gyvenimas – pilnavertis gyvenimas“.

Šių programų dalyviai – miesto senjorai. Lietuvių kalbos ir kultūros mokymo programos metu garbaus amžiaus visaginiečiai susipažįsta su lietuvių papročiais, tradicijomis, istorija, kalendorinėmis šventėmis. Senjorai skaito nesudėtingus kūrinius lietuvių kalba, lavina šnekamosios kalbos įgūdžius, atlieka praktines užduotis.

 

 

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2020 m. spalio 23–24 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas, Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas, ir IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat dalyvavo.

plačiau
 
VSPC parengė Globos skyriaus socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) diegdamas EQUASS kokybės sistemą pagal projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ parengė VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojų ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepciją.

VSPC Globos skyriaus paslaugų gavėjai buvo supažindinti su VSPC Globos skyriaus ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų įgalinimo koncepcija, pateikiant informaciją jiems suprantamu būdu ir atvaizduojant paveikslėliuose.

VSPC gyventojų įgalinimas – tai jo stiprybių, gebėjimų, kompetencijų plėtotė ir galimybė išsakyti savo nuomonę apie jo poreikius, interesus ir siekius.

plačiau
 
VSPC Helovino šventė vaikams

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Renata Kokankienė ir Olga Grigorjeva 2020 m. spalio 30 d. organizavo HELOVINO šventę 7–12 metų vaikams iš šeimų, patiriančių sunkumus.

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą šventė buvo organizuojama nuotoliniu būdu. Tėvų leidimu 10 vaikų buvo pakviesti į VSPC, kiekvienam vaikui pagal jų norus buvo išsirinktas Helovino šventės personažas. 

plačiau
 
Organizuotas teniso turnyras senjorams

2020 m. spalio 24 d. VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Visagino trečiojo amžiaus universitetu organizavo senjorų teniso turnyrą, kuriame dalyvavo 14 dalyvių.

Varžėsi tiek moterų, tiek vyrų grupės. Varžybų dalyvius sveikino Visagino savivaldybės tarybos narys Sergejus Kotovas. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

plačiau
 
Žygis po Visaginą

VSPC Bendruomenės skyrius kartu su Trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakultetu 2020 m. spalio 27 d. organizavo turistinį žygį senjorams.

Žygio metu jo dalyviai susipažino su Visagino miesto istorija, architektūra, dalinosi prisiminimais, bendravo su ekskursijos vadove Oksana Denisenko. Nors oras buvo žvarbokas, noras keliauti, pažinti savo kraštą nugalėjo.

plačiau
 
VSPC organizavo Pagyvenusių žmonių šventę

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius 2020 m. spalio 1 d. organizavo Pagyvenusių žmonių šventę.

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Trečiojo amžiaus universiteto dailės fakulteto lankytojos, vadovaujamos Marijos Ščerbakovos, parengė savo darbų parodą „Gėlės sielai“. Senjorai suorganizavo derliaus šventę „Vasara stiklainiuose“. Šio renginio metu koncertavo Neįgaliųjų, Statybininkų klubo ir Trečiojo amžiaus universiteto nariai. Buvo demonstruojami filmukai apie gėles, sodų augmeniją, kaliauses. Parodos uždarymo metu visos organizacijos bei išradingiausi eksponatų autoriai buvo apdovanoti prizais.

plačiau
 
Viskas, ką vaikai turėtų žinoti apie Lietuvą, yra knygose!

2020 m. spalio 7 d. tęsiant bendradarbiavimą su Visagino biblioteka Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį su kūrybiniais užsiėmimais vaikams „Kelionė po Lietuva“.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>