į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Sveikuolių pėsčiųjų žygis prie Balto ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Jelena Petiukevič ir Oksana Jermakova 2021 m. birželio 30 d. organizavo Sveikuolių pėsčiųjų žygį prie Balto ežero, vaikams iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba.

Šis pėsčiųjų žygis – ne tik siekis propaguoti keliavimą kaip aktyvią laisvalaikio leidimo formą ir sveiką gyvenimo būdą, bet ir pažintis su gimtojo miesto apylinkėmis. Žygio metu buvo formuojama vaikų socialinė elgsena: taisyklių laikymasis, pozityvus bendravimas ir bendradarbiavimas.

Žygeivių kelionė prasidėjo Visagino mieste ir vaizdingu pėsčiųjų taku tęsėsi iki Balto ežero. Kelionės iki ežero metu su vaikais buvo organizuota diskusija apie sveiko gyvenimo būdo principus ir naudą, suteikta informacija apie rūkymo žalą. Žygio metu vaikai, kartu su socialinėmis darbuotojomis, kūrė laužą, kepė dešreles, maudėsi ežere. Taip pat socialinės darbuotojos organizavo aktyvių komandinių žaidimų vaikams. Laikas gamtoje neprailgo ir vakarop žygeiviai tuo pačiu maršrutu iškeliavo namų link. Žygyje dalyvavę vaikai gavo atminimo dovanėles ir informacinius lankstinukus su įdomiai pateikta informacija apie rūkymo žalą, sveiko gyvenimo būdo principus ir naudą.