į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Įvyko mokymai "Saugus pacientų kūno padėties keitimas, pakėlimas ir perkėlimas"

2016 m. gegužės 16 d. Visagino socialinių paslaugų centras pradėjo įgyvendinti „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“ projektą, kurio metu Visagino savivaldybės gyventojams teikiamos dienos socialinės globos ir slaugos namuose paslaugos.

Įgyvendinant minėtą projektą 2016 m. spalio 24–25 d., buvo organizuoti mokymai projekto slaugytojams, slaugytojo padėjėjams ir kt. darbuotojams  „Saugus pacientų kūno padėties keitimas, pakėlimas ir perkėlimas“.

Mokymų metu buvo suteikta daug naudingos praktinės informacijos, kuri reikalinga kasdieniniame darbe, dirbant su pagyvenusiais, negalią turinčiais asmenimis. Darbuotojai buvo supažindinti su pagrindiniais pacientų kilnojimo principais, buvo supažindinti su saugos reikalavimais ir sužinojo, kaip bendrauti su pacientais.

Darbuotojai sužinojo ne tik daug teorinių žinių, bet dalyvavo ir praktiniuose užsiėmimuose: atliko perkėlimo ir vartymo užduotis, sužinojo, kaip tinkamai parinkti pagalbines priemones ir kt.

Neformalus renginys organizuojamas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0006 „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“.