į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Įvyko renginys Visagino savivaldybės globėjams MUS VIENIJA VAIKAI

Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas antrą kartą Visagino globėjams ir jų šeimoms surengė išvažiuojamąjį renginį ,,Mus vienija vaikai“.

Renginys vyko paskutinį spalio savaitgalį gražioje, ant ežero kranto pastatytoje sodyboje UAB ,,Degesa“. Renginyje dalyvavo 25 globėjai ir globotiniai, 3 savanoriai.

Pagrindinis tikslas, kurio buvo siekiama – dalintis patirtimi ir sudaryti sąlygas globėjams ir jų globojamiems vaikams bendrauti tarpusavyje. Siekiama ne tik skatinti žmones nebijoti, globoti vaikus, bet norima, kad ir patys globėjai bendrautų, susiskambintų, susitikimų metu pasidalintų bendromis problemomis, rūpesčiais ir įgytų žinių. Ne tik GIMK specialistai yra visada pasirengę padėti, bet norima, kad ir patys globėjai bendrautų, nes kartu problemas išspręsti lengviau. Renginys dalyviams pralėkė labai greitai. Nes tarp globėjų mokymų ir pokalbių apie globą vyko žaidimai, bendravimas, užsiėmimai. Svarbu tai, kad tiek renginio formą, tiek turinį labai gerai įvertino visi jos dalyviai – pradedant nuo vaikų ir baigiant savanoriais. Visi turiningai ir prasmingai praleido laiką, įgijo žinių ir pailsėjo.