į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kalėdinė popietė „Kalėdų šviesoje pakalbėkim“

Artėjant Šv. Kalėdoms, bendradarbiaujant Visagino socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro ir Paramos šeimai skyriaus socialinėms darbuotojoms Skirmai Žigaitei, Olgai Grigorjevai ir Jelenai Petiukevič, 2021 m. gruodžio 20 d. Vaikų dienos centre buvo organizuota Kalėdinė popietė „Kalėdų šviesoje pakalbėkim“.

Šventėje dalyvavo dvidešimt asmenų (tėvų ir vaikų) iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos. Organizuotos šventės tikslas – stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį, ugdyti socialinius įgūdžius, aktyvinti šeimų įsitraukimą į bendruomeninį gyvenimą.

Šventės metu prie papuošto Kūčių stalo ir garuojančio arbatos puodelio bendrauta su vaikais, tėveliais ir svečiais.  Šventinį renginį aplankė ir svečiai. Dalyvius artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė ir Visagino socialinių paslaugų centro direktorė Stanislava Ostrouch.

Kalėdines popietės „Kalėdų šviesoje pakalbėkim“ metu buvo kalbėta apie Kūčias, Kūčių burtus, valgius, Kalėdinio laikotarpio papročius ir tradicijas.  Šventės metu dalyviai buvo supažindinti, kaip anksčiau buvo švenčiamos Kalėdos, vaikai pasidalino, kaip švenčiamos šv. Kalėdos jų šeimose. Šventės metu  vaikai ir tėvai iš popieriaus gamino Kalėdinius žaisliukus, šoko, dainavo.

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo ypatingas laikas, dienos neretai atrodė ilgos, užpildytos neregėtais iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes visada būsime stipresni ir eisime į priekį. Tegul šv. Kalėdų šventė šiemet būna ypatingai prasminga, o namuose ir mintyse sklinda ramybė.