į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
ORGANIZUOJAMI MOKYMAI GLOBĖJAMS IR ĮTĖVIAMS

2018 m. spalio 9 d. 18.00 val. Visagino savivaldybėje, adresu Taikos pr. 13, Visaginas,  organizuojami mokymai globėjams ir įtėviams.

Globos namuose augantiems vaikams niekas neatstos artimųjų meilės, šeimos, šilumos... Šių vaikų didžiausia svajonė – turėti savo namus ir juose laukiančius bei mylinčius mamą ir tėtį. Galima vaikams padėti išpildyti šią svajonę.

Džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie vaikus globoja ar įvaikina, tačiau tikrai yra nemažai apie tai dažnai pagalvojančių bei galbūt norinčių pasiimti vaiką į šeimą ir ilgesniam laikui – globoti ar įsivaikinti. Tiesiog nedrąsu, trūksta informacijos, baiminamasi kitų žmonių reakcijos. 

Asmenys, ketinantys globoti ar įsivaikinti vaiką, turėtų kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (tel. 8 386 34561)  arba į atestuotus darbuotojus pagal GIMK programą Astą Karosienę (mob. 8 618 38 669) arba Antaną Grigą ( mob. 8 682 52 685). Čia bus suteikta visa reikalinga ir jus dominanti informacija. Žinotina, kad būsimiems globėjams ir įtėviams mokymai privalomi .

Mokymų metu specialistai suteiks naudingų žinių,  patars, kaip elgtis sudėtingose situacijose, sustiprins šeimų pasitikėjimą ir gebėjimus pasirūpinti tėvų globos netekusiais vaikais. Sąmoningi ir apgalvoti sprendimai apsaugos vaikus nuo naujo išsiskyrimo su šeima, o globėjus ir įtėvius – nuo nesėkmių ir blogų patirčių.