į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Organizuota globėjams ir globojamiems vaikams išvyka į Vilnių

Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos GIMK specialistai globėjams ir jų vaikams 2017 m. gruodžio 2 d. organizavo išvyką į Vilnių.

Visagino globėjai su vaikas vyko į kino teatrą ,,Forum Cinemas“ žiūrėti kino filmo 3D formatu „Mažasis vampyras“. Daugeliui vaikų ir globėjų tai buvo dar neišbandytas potyris filmą žiūrėti per akinius, užkandžiaujant kukurūzų spragėsiais. Patirtais smagiais įspūdžiais dar ilgai buvo dalinamasi tarpusavyje, aptarinėjami įpsūdingiausi filmo efektai. Šios kelionės tikslas – kad globėjai ir globojami vaikai turėtų kuo didesnes galimybes būti kartu, daugiau bendrauti tarpusavyje, dalintis savo patirtimi.  

Kelionės įspūdžių kraitelę dar papildė apsilankymas prie gražiausios šiais metais Europoje pripažintos Kalėdinės eglės ir prie jos įrengtos prakartėlės. Globėjai su vaikais lankėsi aplink eglę įsikūrusiame kalėdiniame turgelyje, smaguriavo čia siūlomus gardumynus. Taip pat vaikai turėjo progos pamatyti ir ant kalno stūksančią Gedimino pilį.       

O kai Vilnių ėmė gaubti tamsa, susėdus į šiltą autobusiuką vėl smagiai besišnekučiuojant buvo patraukta namų link. Buvimui kartu skirtas laikas buvo praleistas ne tik smagiai ir turiningai, bet ir prasmingai.