į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC įvyko įdomus seminaras

Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas, II aukštas) 2017 m. balandžio 19 d. įvyko seminaras „Geras klientų aptarnavimas, bendravimas su probleminiais klientais ir konstruktyvus konflikto sprendimas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0006 „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“.

Seminare dalyvavo Visagino socialinių paslaugų darbuotojai: socialinių darbuotojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, studentai, studijuojantys socialinį darbą, nevyriausybinių organizacijų nariai.

Ačiū Vygantui Pikčiūnui ir visiems, dalyvavusiems seminare.

plačiau
 
VSPC – šv. Velykų nuojauta...

„Uždek šv. Velykų žvakutę, pasidalyk savo gyvenimo šiluma su jos neturinčiais, su vargstančiais“, – šiais žodžiais buvo pradėta akcija, kuria siekėme pradžiuginti Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyrius) gyventojus.

Kai paskelbėme šią velykinę akciją, sulaukėme daug skambučių iš norinčiųjų paremti, paaukoti. Džiugu, kad į mūsų prašymą padėti paruošti šv. Velykų stalą Globos skyriaus gyventojams prisijungė savanoriai iš Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

plačiau
 
Maisto banko akcijai pasibaigus...

2017 m. balandžio 7–8 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas; Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas; IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas; IKI Domino, Veteranų g. 2, Visaginas; IKI Cento, Parko g. 7, Visaginas, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota pavasarinė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat labai noriai dalyvavo.

Iš viso 768 Visagino gyventojai prisidėjo prie akcijos ir nupirko 2 037 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (508), ryžių (211), įvairių kruopų (250), aliejaus (127), cukraus (182), miltų (133). Dažnai žmonės aukojo sausainių, arbatos ir konservų.

plačiau
 
Garbaus jubiliejaus sulaukus

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai Jevgenijai Kotliarovai 2017 m. kovo 27 d. sukako 90 metų.

Su gėlių puokšte ir tortu ilgaamžės gyventojos atvyko pasveikinti LR Seimo narys Algimantas Dumbrava ir Visagino savivaldybės tarybos narė Svetlana Babujeva.

Susirinkę prie didelio stalo ponią Jevgeniją pasveikino visi Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai ir socialiniai darbuotojai.

plačiau
 
VSPC suteikta didelė parama

2016 m. gruodžio 16 d. įvyko 14-osios Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės sertifikatų įteikimas. Šį renginį organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija.

Visagino socialinių paslaugų centras jau ne kartą teikė paraiškas šiai organizacijai siekdamas gauti finansavimą. 2012 m. buvo skirta 120 000 litų parama, 2013 m. – 10 000 litų, o šiais metais Visagino socialinių paslaugų centrui pasisekė ypač – jam buvo suteikta 22 200, 00 eurų parama.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>