į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ GAVĖJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre darbas yra organizuojamas nuotoliniu ir įprastu pagal grafikus būdu:

PARAMOS ŠEIMAI SKYRIUS teikia socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugas ir dirba nuotoliniu bei įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 616 29 762, el. p. renata.seibokiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val.

PAGALBOS NAMUOSE SKYRIUS teikia pagalbą į namus ir dienos socialinę globą namuose ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 674 53 865, el. p. agne.dobrianskiene@vspc.lt, darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val. Suinteresuotų asmenų aptarnavimas (informavimas ir konsultavimas) teikiamas tik nuotoliniu būdu. Prašymus socialinėms paslaugoms gauti galima pateikti per socialinių paslaugų informacinę sistemą www.spis.lt.

NAKVYNĖS NAMAI teikia laikino apnakvindinimo ir apgyvendinimo paslaugas ir dirba įprastu būdu. Dėl informacijos ir konsultacijos galite kreiptis: tel. 8 676 16 864, (8 386) 70 866, el. p. zana.gusarenko@vspc.lt.

 

plačiau
 
Galite kreiptis dėl kompensacinės technikos

Informuojame, kad karantino laikotarpiu kompensacinės technikos išdavimo klausimais galima kreiptis tel. 8 694 87 274 darbo valandomis: antradienis nuo 12.45 val. iki 16.45 val., ketvirtadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val., penktadienis nuo 13.00 val. iki 16.00 val.

 
 
Motinos diena

Atėjus Motinos dienai susidūrėme su nelengva užduotimi: „Kaip šia proga nustebinti mamą, tačiau išlikti socialiai atsakingiems karantino metu?“.

Juk įprastai vaikai galėtų suorganizuoti šventinį koncertą Motinos dienos proga. Šiemet to padaryti negalėjome ir kartu su vaikais nusprendėme joms padaryti siurprizą. Vaikai, nežinant mamoms, nupiešė piešinukus bei atvirutes ir tarpininkaujant socialinėms darbuotojoms Rasai Nastajienei ir Dovilei Mačiulienei mamos buvo nustebintos savo namuose.

plačiau
 
VSPC nuoširdžiai dėkoja už padovanotas apsaugines kaukes

2020 m. balandžio 1 d. Visagino savivaldybės atstovai įteikė Visagino socialinių paslaugų centrui 60 daugkartinių medžiaginių kaukių, kurias pasiuvo Vaikų kūrybos namų darbuotojai.

Šios kaukės yra skirtos Visagino socialinių paslaugų centro socialinių paslaugų gavėjams, kurių dauguma – senyvo amžiaus, su negalia, t. y. priklauso rizikos grupei. Visagino socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai nuolat paslaugų gavėjams aiškina kaukių dėvėjimo svarbą, tai yra veiksminga viruso COVID-19 plitimo prevencijos priemonė.

Visagino socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja žmonėms, nelikusiems abejingais, nepagailėjusiems laiko ir pastangų ir padovanojusiems pačiai pažeidžiamiausiai socialinei grupei medžiagines kaukes.

plačiau
 
Lietuva mūsų širdyse

2020 m. kovo 10 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre veikė kūrybinės dirbtuvės „Lietuva mūsų širdyse“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Visagino kultūros centro darbuotojos V. Abarienė, V. Kociuba ir A. Nikitina mokė senjores gaminti suvenyrus su lietuviška simbolika. Užsiėmimų metu dalyvės dalinosi gerąja patirtimi, skrupulingai kūrė darbelius sau ir savo artimiesiems.

plačiau
 
Įvyko blynų kepimo konkursas

Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centras kartu su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro moksleiviais bei Kūrybos namų ugdytiniais organizavo blynų kepimo konkursą.

Renginyje vyravo puiki nuotaika, kartų bendradarbiavimas bei kūrybiškumas. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

plačiau
 
Sportuok ir sveik

2020 m. kovo 2 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre vyko sporto terapijos užsiėmimas „Sportuok ir sveik“.

Susirinkę senjorai atliko nesudėtingus, bet labai sveikatai naudingus tempimo pratimus. Trenerė Inga paaiškino, kokią naudą organizmui duoda šis pratimų kompleksas. Nuoširdžiai dėkojame Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (Visagino savivaldybė) Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Svetlanai Pobiaržinai už bendradarbiavimą organizuojant senjorams sveikatinimo renginius.

plačiau
 
Lietuva – mūsų namai

2020 m. vasario 12 d. Visagino socialinių paslaugų Senjorų užimtumo centre vyko popietė „Lietuva – mūsų namai“, skirta Valstybės atkūrimo dienai. Jos metu Nijolė Kliučinskienė pristatė lietuvių tautinį kostiumą, pademonstravo, kaip buvo rišamas nuometas. Jelena Tkačenko ir Valentina Antonova skaitė eiles. Moterų ansamblis „Bespokoinije serdca“ nuoširdžiai atliko keletą dainų. Renginio scenografijai buvo panaudotos Galinos Charbedijos kurtos lėlės su lietuvių tautiniais kostiumais.

plačiau
 
Saugaus eismo mokymas suaugusiems

2020 m. sausio 11 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos pareigūne  Oksana Rožkova organizavo mokymus ,,Saugaus eismo mokymas suaugusiems“.

  Mokymų metu buvo kalbėta apie saugų elgesį kelyje ir  gatvėje.  Buvo rodomi trumpi filmukai apie vairavimą kelyje išgėrus ir skaudžias pasekmes. Atkreiptas ypatingas dėmesys atšvaitų svarbai tamsiuoju paros metu.  Šeimos  ne tik gavo naudingos informacijos, bet renginio pabaigoje kiekvienam padovanojo po atšvaitą, kad jie būtų matomi tamsiu paros metu.

plačiau
 
VSPC „Sidabrinė gervė“ kviečia

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus Senjorų dienos užimtumo centras „Sidabrinė gervė“ ieško iniciatyvių, kūrybingų savanorių organizuoti ir vykdyti Senjorų dienos užimtumo veiklas.

 

Kviečiame Visagino gyventojus nemokamai dalyvauti būrelių veiklose ir kūrybingai bei prasmingai praleisti laisvalaikį. Mes siūlome:

  • Lėlių kūrimas, perdirbimas, kostiumų siuvimas; paveikslų siuvimas karoliukais – vadovė – savanorė Galina Charbedija. Užsiėmimų grafikas: antradienis – penktadienis nuo 10:00 iki 13:00
  • Rakečių sportas (tenisas) – vadovas – savanoris Dmitrij Zavertalenko. Užsiėmimų grafikas:  antradienis – šeštadienis nuo 10:00 iki 20:00
  • Tekstilės gaminių kūrimas (nėrimas vąšeliu) – savanorė Galina Orlova. Užsiėmimų grafikas: ketvirtadieniais nuo 17:15 val. iki 19:15 val.

Daugiau informacijos:

Tel. 8 694 52 438, el. p. anzela.pecionkina@vspc.lt

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>