į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC - Motinos diena

Su pavasariu ateina viena gražiausių metų švenčių – Motinos diena.

Saulėtą gegužės 5-ąją  Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai susirinko paminėti Motinos dienos.

Rytmetį, skirtą pasveikinti mamas, surengė Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokytoja Lina Navickienė, jai padėjo gausus būrys 2a klasės vaikų ir Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokytoja Žana Vaitkūvienė-Zimina kartu su savo auklėtiniais – 4b klasės mokiniais.

Jaunieji dalyviai deklamavo eiles, dainavo dainas, šoko savo sukurtus šokius, griežė smuikais ir skambino kanklėmis.

Nuošidžiai dėkojame Visagino „Verdenės“ gimnazijai ir laukiam vėl atvykstant.

plačiau
 
Įvyko renginys „Mama, ant tavo rankų supasi gerumas“

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena.

Šiltą ir saulėtą 2017 m. gegužės 4 d. VSPC buvo paminėta ši graži pavasario šventė.

Socialinės globos senyvo amžiaus žmones ir suaugusius asmenis su negalia sveikino Visagino Pensininkų klubas kartu su VKC ir Pensininkų klubo senjorų choru „Melodija“, Statybininkų klubas, „Neramių širdžių“ klubas ir Visagino Neįgaliųjų draugija kartu su choru „Pušelės“.

Chorai dovanojo susirinkusiems pačius gražiausius pasirodymus: skaitė eiles ir dainavo liaudies dainas, skirtas mamai. 

plačiau
 
Įvyko labdaros koncertas-paskaita „Dar Paschi“

2017 m. balandžio 23 d. Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmones ir suaugusius asmenis su negalia skyriaus gyventojus aplankė Visagino Česlovo Sasnausko muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai iš neformaliojo vaikų švietimo programos – sekmadieninės cerkvės mokyklos.

 

plačiau
 
VSPC klientei - garbus jubiliejus

2017 m. balandžio 22 d. Visagino socialinių paslaugų centro Pagalbos namuose skyriaus klientei Neonilai Natočijevai sukako 90 m.

VSPC kolektyvas nuoširdžiai sveikina sulaukus tokio garbingo jubiliejaus ir linki stiprios sveikatos, neblėstančios energijos, artimų bei jai brangių žmonių dėmesio.

plačiau
 
VSPC įvyko kolektyvo „Vivo“ koncertas

2017 m. balandžio 21 d. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyriaus) gyventojus aplankė Turmanto kultūros namų ansamblis „Vivo“, vad. A. Latočka-Šukeliene.

A. Latočka-Šukeliene pradžiugino Globos skyriaus gyventojus dainomis rusų ir lenkų kalbomis, taip pat skambėjo dainos baltarusių kalba. Kolektyvas „Vivo“ šoko šiuolaikinius ir liaudies šokius.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>