į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
ORGANIZUOJAMI MOKYMAI GLOBĖJAMS IR ĮTĖVIAMS

2018 m. spalio 9 d. 18.00 val. Visagino savivaldybėje, adresu Taikos pr. 13, Visaginas,  organizuojami mokymai globėjams ir įtėviams.

Globos namuose augantiems vaikams niekas neatstos artimųjų meilės, šeimos, šilumos... Šių vaikų didžiausia svajonė – turėti savo namus ir juose laukiančius bei mylinčius mamą ir tėtį. Galima vaikams padėti išpildyti šią svajonę.

Džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie vaikus globoja ar įvaikina, tačiau tikrai yra nemažai apie tai dažnai pagalvojančių bei galbūt norinčių pasiimti vaiką į šeimą ir ilgesniam laikui – globoti ar įsivaikinti. Tiesiog nedrąsu, trūksta informacijos, baiminamasi kitų žmonių reakcijos. 

Asmenys, ketinantys globoti ar įsivaikinti vaiką, turėtų kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (tel. 8 386 34561)  arba į atestuotus darbuotojus pagal GIMK programą Astą Karosienę (mob. 8 618 38 669) arba Antaną Grigą ( mob. 8 682 52 685). Čia bus suteikta visa reikalinga ir jus dominanti informacija. Žinotina, kad būsimiems globėjams ir įtėviams mokymai privalomi.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti

Gerbiami Visagino savivaldybės gyventojai,

Visagino socialinių paslaugų centras kviečia savanorius dalyvauti naujame projekte „Vyresni darbingo amžiaus asmenys – aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje“. Jūs turite galimybę realiai padėti ir palaikyti mūsų miesto socialiai pažiedžiamus žmones. Mes maloniai priimsime bet kokią Jūsų pagalbą įvairiose srityse: renginiuose, slaugoje, bendravime, buityje ir kt.

Jeigu jums 55 m. ir daugiau, o jūs dar nesate pensininkas, mes būsime laimingi priimti Jus į savo komandą.

Jūs turėsite galimybę realizuoti save, susipažinti su naujais žmonėmis, pasidalinti savo mintimis, idėjomis, energija.

Visus susidomėjusius prašome kreiptis: į Visagino socialinių paslaugų centro (Taikos pr. 13, Visaginas) Bendruomenės skyriaus socialinę darbuotoją Anželą Pečionkiną. Tel. pasiteirauti 8 694 52 438.

plačiau
 
VSPC įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“

2018 m. rugpjūčio 8 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Mylėk save – gyvenk be žalingų įpročių“. Lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas, suteikė informaciją apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

 

plačiau
 
Kviečiame į seminarą „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“

2018 m. rugpjūčio 8  d. 13.00 val. Visagino socialinių paslaugų centro aktų salėje (Taikos pr. 13, Visaginas, II aukštas) vyks praktinis seminaras  ,,Žalingi įpročiai ir jų valdymas“.

Seminaro lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas. Bus suteikta informacija apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

Seminaras nemokamas. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 
 
VSPC įvyko seminaras

2018 m. liepo 25 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Lengvesnis būdas atsisakyti alkoholio“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Mylėk save – gyvenk be žalingų įpročių“. Lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas. Jis suteikė informaciją apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

Seminare dalyvavo Visagino socialinių paslaugų darbuotojai: socialinių darbuotojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, Nakvynės namų gyventojai, Panevėžio apygardos Probacijos tarnybos įskaitoje esantys asmenys, VSPC Bendruomenės bei Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus nariai.

Ačiū Vygandui Pikčiūnui ir visiems, dalyvavusiems seminare.

plačiau
 
<<  ankstesnis  9   10   11   12   13   14   15   sekantis  >>