į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Organizuota globėjams ir globojamiems vaikams išvyka į Vilnių

Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos GIMK specialistai globėjams ir jų vaikams 2017 m. gruodžio 2 d. organizavo išvyką į Vilnių.

Visagino globėjai su vaikas vyko į kino teatrą ,,Forum Cinemas“ žiūrėti kino filmo 3D formatu „Mažasis vampyras“. Daugeliui vaikų ir globėjų tai buvo dar neišbandytas potyris filmą žiūrėti per akinius, užkandžiaujant kukurūzų spragėsiais. Patirtais smagiais įspūdžiais dar ilgai buvo dalinamasi tarpusavyje, aptarinėjami įspūdingiausi filmo efektai. Šios kelionės tikslas – kad globėjai ir globojami vaikai turėtų kuo didesnes galimybes būti kartu, daugiau bendrauti tarpusavyje, dalintis savo patirtimi.  

 

plačiau
 
Vaikų svajonės

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialiniai darbuotojai jau ketvirtą kartą dalyvauja socialiniame projekte „Vaikų svajonės“. Internetiniame puslapyje www.vaikusvajones.lt pradedamos skelbti vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, kalėdinės svajonės. Kiekvienas geros valios žmogus kviečiamas apsilankyti šiame puslapyje ir išsirinkti svajonę, kurią galėtų įgyvendinti.

Svajonių būna visokių. Ir kiekvienam jo svajonė atrodo pati didžiausia ir, dažniausiai, nepasiekiama. Net jei tai būtų žieminių batų pora ar žaislinė mašinėlė. Tačiau svajonės pildosi – o, kai atsiranda pagalbininkų, jos pildosi dar greičiau. Išpildyta svajonė vaikui suteiks ne tik šypseną veide, bet ir džiaugsmą visus ateinančius metus.

 
 
Nustokime barti – pradėkime girti

2017 m. lapkričio 7 d. Visagino socialinių paslaugų centre vyko seminaras-diskusija „Pozityvus bendravimas su vaikais. Nustokime barti – pradėkime girti“.

Seminarą vedė Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Jelena Petiukevič. Seminare dalyvavo socialinės rizikos šeimų tėvai. Seminaro tikslas – tėvų auklėjimo kompetencijos didinimas. Susipažinti tėvus su pozityvaus bendravimo būdais, pagyrimo bei drausminimo metodais.

Siekiant, kad tėvai tinkamai galėtų bendrauti su vaikais, visų pirma jie turėtų pradėti nuo savęs. Ypatingai svarbu, kad vaikas šeimoje jaustųsi reikalingas ir teigiamai vertinamas. Seminaro metu vyko diskusijos ir pasidilinimas gerąja tėvystės patirtimi, tėvai įtvirtino žinias, kaip skirti dėmesį savo vaikui, kada girti ir kaip bausti atžalą. Paskatinimo būdų gali būti daug ir įvairesnių, bet svarbiausias dalykas juos naudojant – besąlyginė tėvų meilė. Tai tikrai pagerins santykius tarp suaugusiųjų ir vaikų.

plačiau
 
Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas

2017 m. lapkričio 16 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Arina Kalninya kartu su socialinės rizikos šeimomis, kaip ir visoje Lietuvoje, paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kurios tikslas – suprasti ir suvokti tolerancijos prasmę.

Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos rankos. Socialinė darbuotoja kartu su tėvais ir vaikais išsiaiškino ir prisiminė žodžio „tolerancija“ reikšmę, drauge aptarė, ar gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius šeimos prisimena. Tėvai ir vaikai sukūrė tolerancijos mozaiką, plakate apipiešdami savo rankas ir ant jų užrašydami gražius žodžius. 

 
 
Įvyko renginys Visagino savivaldybės globėjams MUS VIENIJA VAIKAI

Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas antrą kartą Visagino globėjams ir jų šeimoms surengė išvažiuojamąjį renginį ,,Mus vienija vaikai“.

Renginys vyko paskutinį spalio savaitgalį gražioje, ant ežero kranto pastatytoje sodyboje UAB ,,Degesa“. Renginyje dalyvavo 25 globėjai ir globotiniai, 3 savanoriai.

Pagrindinis tikslas, kurio buvo siekiama – dalintis patirtimi ir sudaryti sąlygas globėjams ir jų globojamiems vaikams bendrauti tarpusavyje. Siekiama ne tik skatinti žmones nebijoti, globoti vaikus, bet norima, kad ir patys globėjai bendrautų, susiskambintų, susitikimų metu pasidalintų bendromis problemomis, rūpesčiais ir įgytų žinių. Ne tik GIMK specialistai yra visada pasirengę padėti, bet norima, kad ir patys globėjai bendrautų, nes kartu problemas išspręsti lengviau. Renginys dalyviams pralėkė labai greitai. Nes tarp globėjų mokymų ir pokalbių apie globą vyko žaidimai, bendravimas, užsiėmimai. Svarbu tai, kad tiek renginio formą, tiek turinį labai gerai įvertino visi jos dalyviai – pradedant nuo vaikų ir baigiant savanoriais. Visi turiningai ir prasmingai praleido laiką, įgijo žinių ir pailsėjo.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>