į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kviečiame į Tėvo dienai skirtą renginį

2019 m. birželio 7 d. 14.00 val. Visagino socialinių paslaugų centro aktų salėje (Taikos pr. 13, Visaginas, II aukštas) vyks Tėvo dienai skirtas renginys.

Koncertuos Visagino kultūros centro ir Visagino pensininkų klubo choras „Melodija“, Visagino kultūros centro ir Neįgaliųjų draugijos dainų ansamblis „Pušelės“ ir „Neramių širdžių“ klubo ansamblis.
Renginys nemokamas, maloniai kviečiame dalyvauti!

 
 
VSPC įvyko Motinos dienos šventė

2019 m. gegužės 3 d. Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Dovilė Mačiulienė organizavo Motinos dienos šventę socialinę riziką patiriančioms šeimoms. Iš viso šventėje dalyvavo 13 mamyčių.

Renginio metu puikų bei nuostabų koncertą mamytėms padovanojo Visagino vaikų lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ vaikučiai bei auklėtojai. Koncerto metu vaikai dainavo daineles, skirtas mamytėms, bei šoko įvairius šokius. Koncerto pabaigoje vaikai mamytėms įteikė po mažą dovanėlę.

Nuoširdžiai norime padėkoti Visagino vaikų lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ vaikučiams, auklėtojams bei muzikos vadovui už nuostabų koncertą.

plačiau
 
VSPC Nakvynės namų gyventojai pasitiko šv. Velykas

Šv. Velykos yra labai sena šventė, simbolizuojanti gamtos atgimimą. Tai šventė, susieta su pačiu lygiadieniu, dienos susilyginimu su naktimi, kai susidaro visos sąlygos atgimti visai žemės gyvybei.

Ši šventė ypač svarbi ir VSPC Nakvynės namų gyventojams, kurie ruošėsi pravoslavų ir katalikų Šv. Velykom, paruošė šventinį stalą ir šauniai pabendravo.

plačiau
 
VSPC Nakvynės namų gyventojai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Darom“

„Darom“– kasmetinė visuotinė akcija, kuomet visoje Lietuvoje renkamos šiukšlės. Akcija „Darom“ pagrįsta savanorių iniciatyva sutvarkyti aplinką.

Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai neabejingi savo miesto švarai ir tvarkai, tad jie prisijungė prie šios akcijos.

Sutvarkė mišką ir Nakvynės namų teritoriją, taip pat šalimais esančias poilsio zonas. Nakvynės namų gyventojai noriai dalyvavo šioje akcijoje. Buvo surinkta apie dvidešimt didelių maišų šiukšlių. Labai norėtųsi, kad žmonės pagarbiai ir atsakingai elgtųsi su savo miestu ir visus mus supančia gamta.

plačiau
 
VSPC buvo atlikti teikiamų socialinių paslaugų kokybės tyrimai

Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus vyr. socialinė darbuotoja Taida Kringelienė, Pagalbos namuose skyriaus vyr. socialinė darbuotoja Agnė Dobrianskienė ir socialinio darbo organizatorė Natalija Dolženko 2019-03-15 pristatė du 2018 m. atliktus VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia (toliau – Globos skyrius) ir Pagalbos namuose teikiamų socialinių paslaugų kokybės tyrimus.

Globos skyriaus gyventojų apklausos rezultatų analizė parodė, kad svarbiausios jų gyvenimo Globos skyriuje priežastys: nebegalėjimas savimi pasirūpinti dėl sveikatos problemų, savarankiškumo sumažėjimo, specialių priežiūros ir slaugos paslaugų poreikis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>