į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Šauniausi mūsų miesto senjorai

2017 m. spalio 17 d. Statybininkų ir „Neramių širdžių“ klubai paminėjo Rudens šventę.

Šventės metu dailininkė Marija Ščerbakova mokino senjorus pasteliniais dažais piešti vaisius ir daržoves. Po to buvo organizuota paroda.

Senjorai kalbėjo apie sodą ir daržus. Dalinosi sodininkystės patirtimi. Talentingi poetai džiugino eilėmis apie rudens grožį. „Neramių širdžių“ klubas dainavo dainas rudens tematika.

Šventės pabaigoje buvo išrinkti ir apdovanoti prizais talentingiausi konkursų dalyviai.

plačiau
 
VSPC įvyko renginys „Rudens vitražai“

2017 m. spalio 27 d. Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyriaus) gyventojus aplankė Turmanto kultūros namų ansamblis „Vivo“, vad. A. Latočka-Šukeliene.

A. Latočka-Šukeliene pradžiugino Globos skyriaus gyventojus dainomis rusų ir lenkų kalbomis. Kolektyvas „Vivo“ šoko šiuolaikinius šokius.

A. Latočka-Šukeliene palinkėjo Globos skyriaus gyventojams sveikatos ir spalvingo rudens, o Globos skyriaus gyventojai išlydėjo ansamblį „Vivo“ plojimais ir padėkos žodžiais.

Nuoširdžiai dėkojame kolektyvui „Vivo“ ir jo vadovei už koncertą.

plačiau
 
VSPC buvo švenčiama Rudens šventė

2017 m. spalio 26 d. VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia ir Bendruomenės skyriaus nariams (gyventojams) buvo organizuotas  renginys.

Gyventojus atvyko pasveikinti „Neramių širdžių“ kolektyvas. Atlikėjos gyventojams padovanojo rudens dainų popuri. VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia ir Bendruomenės skyriaus gyventojas Anatolijus Berkutovas akomponavo akordeonu, o Anna Michailova sušoko savo sukurtą šokį, įtraukdama į jį ir kitus šventės dalyvius. Renginio pabaigoje – bendras socialinių darbuotojų, „Neramių širdžių“ kolektyvo ir gyventojų šokis pagal Anatolijaus Berkutovo akompanimentą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems renginyje.

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2017 m. spalio 20–21 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas; Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas; IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas; IKI Domino, Veteranų g. 2, Visaginas; vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat labai noriai dalyvavo.

Iš viso 891 Visagino gyventojai prisidėjo prie akcijos ir nupirko 2 099 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (500), įvairių kruopų (330), ryžių (183), aliejaus (178), cukraus (175), miltų (139). Dažnai žmonės aukojo sausainių, arbatos ir konservų.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti

2017 m. spalio 26 d. 17.00 val. Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus sporto salėje (Taikos pr. 13, Visaginas, I aukštas) vyks koncertas, skirtas Rudens šventei.

Koncerte dalyvaus Turmanto kultūros namų meno kolektyvas ir „Neramių širdžių“ kolektyvas.

Kviečiame visus atvykti!

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>