į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Mes gamtos vaikai

Visagino socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Grigorjeva ir Anastasija Komarova 2021-07-28 organizavo išvyką prie Visagino ežero. Išvykoje dalyvavo 15 vaikų iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos. Išvykos tikslas – ugdyti socialinės vaikų kompetencijas, siekiant bendrauti be patyčių, nediskriminuojant vienas kito.

plačiau
 
VSPC įvykdo stalo žaidymų turnyras pagal sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

2021 m. liepos 28 d. įvyko stalo žaidimų turnyras VSPC Savarankiško gyvenimo namuose vyresnio amžiaus ir neįgaliesiems asmenims, siekiant sumažinti demencijos riziką, išsaugoti efektyvią smegenų veiklą ir skatinti socialinį artumą bei bendradarbiavimą.

Stalo žaidimų turnyro metu dalyviai pagal gebėjimus ir interesus pasirinko stalo žaidimus ir rado stalo žaidimų draugus. Žaidimų metu skambėjo ne tik juokas, bet ir buvo jaučiamas azartas, užmezgami nauji socialiniai ryšiai bei numatomi ateities planai vėl ir vėl susitikti ir pratęsti žaidimą.

plačiau
 
VSPC vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

2021 m. liepos 27 d. organizuotas meno terapijos užsiėmimas vyresnio amžiaus ir neįgaliesiems asmenims, siekiant sustiprinti psichikos sveikatą, ugdant jų gebėjimą savarankiškai pasirūpinti psichikos sveikata.

Šios terapijos metu dalyviai pagal skambančią muziką teptuku ir įvairiaspalviais dažais ant popieriaus lapo išreiškė negatyvius ir džiaugsmą keliančius jausmus, kuriuos gebėjo įvardinti bei pasidalinti mintimis su kitais terapijos dalyviais.

plačiau
 
VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS TEIKIA LAIKINO ATOKVĖPIO PASLAUGAS

Laikino atokvėpio paslauga – trumpalaikės specialiosios socialinės paslaugos (socialinės priežiūros ir (arba) socialinės globos), teikiamos vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia ir (ar) senyvo amžiaus asmenims (toliau – Tikslinė grupė), kuriuos namuose augina, prižiūri ir (ar) globoja (rūpina) kartu gyvenantys šeimos nariai, artimieji, laikinai dėl tam tikrų priežasčių negalintys jais pasirūpinti;

Tikslinės grupės artimieji – šeimos nariai, artimieji, kurie namuose gyvena kartu su Tikslinės grupės asmeniu ir jį augina, prižiūri ir (ar) globoja (rūpina).

Laikino atokvėpio paslaugos tikslas – sudaryti sąlygas Tikslinės grupės artimiesiems derinti asmeninį ir visuomeninį gyvenimą su Tikslinės grupės asmens auginimu, priežiūra, globa (rūpyba), suteikiant jiems galimybę palaikyti ryšius su visuomene, kompensuoti šeimos interesus ir poreikius, pailsėti nuo nuolatinės Tikslinės grupės asmens priežiūros ir (arba) slaugos.

plačiau
 
Vaikams buvo organizuotas žygis prie Visagino ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova ir Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Ingrida Grigorjeva 2021 m. liepos 19 d. organizavo žygį prie Visagino ežero šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Žygio tikslas – aktyvinti tėvų ir vaikų, kuriems taikoma atvejo vadyba ir (ar) teikiamos socialinės paslaugos, bendruomeninį gyvenimą, stiprinant tarpusavio ryšį, formuojant pozityvius bendravimo su vaikais įgūdžius. Iškylos metu pavyko išmokyti vaikus naujų žaidimų, visi žygio dalyviai aktyviai įsitraukė į žaidimus. Darbuotojos stengėsi ugdyti vaikų gebėjimą aktyviai dalyvauti žaidimuose, sužadinti kūrybiškumą ir vaizduotę, ugdyti jų draugiškumą, kolektyviškumą ir bendravimą.

 

plačiau
 
PASIDALIJIMAS GERĄJA PATIRTIMI

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus atvejo vadybininkė Asta Karosienė organizavo tarpinstitucinio pasitarimą-diskusiją ,,Visagino, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių atvejo vadybininkų pasidalijimas gerąja patirtimi“.

Pasitarimas vyko Zoom platformoje, kuriame dalyvavo Zarasų rajono, Ignalinos rajono ir Visagino socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkai ir įstaigos vadovai.

Įstaigų vadovai pristatė atvejo vadybos situaciją kiekvienoje savivaldybėje.

plačiau
 
Organizuota kelionė į Vilnių

2021 m. birželio 18 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Ingrida Daubarienė ir Violeta Juodkaitė organizavo dešimčiai 14–17 metų paauglių iš šeimų, kurioms yra taikoma atvejo vadyba, išvyką į Vilnių, kurios tikslas – organizuoti paauglių užimtumą, atribojant juos nuo žalingos aplinkos poveikio. Stiprinti bendravimo įgūdžius, reikalingus asmenybės vystymuisi, organizuojant grupinę veiklą.

plačiau
 
Viskas tavo rankose

Visagino socialinių paslaugų centras vykdys 2021 m. liepos 27 – 30 dienomis sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

Projekto tikslas – organizuoti vyresnio amžiaus asmenims psichikos sveikatą stiprinančias veiklas vasaros metu, ugdant jų gebėjimą savarankiškai pasirūpinti psichikos sveikata.

Projekto metu numatoma:

  • organizuoti meno terapijos užsiėmimus gryname ore;
  • organizuoti stalo žaidimų turnyrą;
  • vykdyti meditacijos užsiėmimus;
  • surengti meno terapijos dalyvių darbų parodą.

Kviečiame visus vyresnius nei 65 m. asmenis dalyvauti numatomose veiklose. Registracija tel. 8 694 52 438. Vietų skaičius ribotas.

plačiau
 
Sveikuolių pėsčiųjų žygis prie Balto ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos darbui su šeima Jelena Petiukevič ir Oksana Jermakova 2021 m. birželio 30 d. organizavo Sveikuolių pėsčiųjų žygį prie Balto ežero, vaikams iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba.

Šis pėsčiųjų žygis – ne tik siekis propaguoti keliavimą kaip aktyvią laisvalaikio leidimo formą ir sveiką gyvenimo būdą, bet ir pažintis su gimtojo miesto apylinkėmis. Žygio metu buvo formuojama vaikų socialinė elgsena: taisyklių laikymasis, pozityvus bendravimas ir bendradarbiavimas.

plačiau
 
VSPC įgyvendina dvi Neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programas

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyrius įgyvendina 2 Neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programas: „Aktyvus gyvenimas – pilnavertis gyvenimas“ ir „Lietuvių kalbos, kultūros ir istorijos dermė“.

Šių programų lankytojai – senjorai, jie gana noriai sportuoja, vaikšto su šiaurietiškomis lazdomis,  mokosi lietuvių kalbos, domisi mūsų šalies istorija, papročiais ir tradicijomis. Ypač su dideliu malonumu jie ruošėsi Joninių šventei, mokėsi lietuvių liaudies šokių, susipažino su šios šventės atsiradimo istorija. Programų lankytojai didelį dėmesį skyrė savo sveikatai, visi pasiskiepijo ir turi Galimybių pasus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>