į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC įvyko praktinis seminaras

2017 m. rugsėjo 14 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Judėjimas – tai gyvenimas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Sveikata Jums, mieli senjorai“.

Seminare dalyvavo Socialinės globos senyvo amžiaus žmonių ir suaugusiųjų asmenų su negalia skyriaus gyventojai, „Neramių širdžių“ kolektyvo narės ir Nakvynės namų gyventojai.

Seminaro lektoriai: socialinė darbuotoja, visuomenės sveikatos magistrė – T. Kringelienė ir fizinio lavinimo mokytojas-ekspertas, buvęs olimpinio komiteto narys – A. Buičenko.

plačiau
 
KVIEČIAME TAPTI GLOBĖJAIS ARBA ĮTĖVIAIS

2017 m. rugsėjo 12 d. 18.00 val. Visagino socialinių paslaugų centro patalpose (Taikos pr. 13, Visaginas) organizuojami įvadiniai mokymai globėjams ir įtėviams pagal GIMK programą.

Ar žinote, kad galite išpildyti didžiausią vaiko, netekusio savo tėvų, svajonę – turėti šeimą? Ar kada pagalvojote, jog globojamo ar įvaikinto vaiko auginimas gali pakeisti ir praturtinti jūsų gyvenimą? Galbūt jūs nesusilaukiate savo vaikų ir tyliai svarstote apie galimybę įsivaikinti? O gal jūsų vaikai jau užaugo, paliko namus ir kuria savo gyvenimą, o jūs jaučiatės stiprūs ir pajėgūs užauginti dar vieną ar du vaikus? 

Jeigu norite padaryti kažką nuostabaus ir prasmingo savo ir kitų gyvenimuose, tapkite globėjais ar įtėviais!                    

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į atestuotus socialinius darbuotojus pagal GIMK programą Astą Karosienę, mob. 8 618 38 669, el. p. karosieneasta@gmail.com ir Antaną Grigą, mob. 8 682 52 685. 

plačiau
 
Stebuklingas lėlių pasaulis su Galina Charbedija

Maloniai kviečiame visus į meninės parodos „Stebuklingas lėlių pasaulis su Galina Charbedija“ atidarymą, kuri įvyks 2017 m. rugsėjo 15 d. 17.00 val.

Paroda vyks nuo 2017 rugsėjo 15 d. iki 2017 rugsėjo 30 d. Visagino kultūros centro filialo Tautinių kultūrų ir bendruomenių namų parodų salėje, Vilties g. 1, Visagine.

Laukiame Jūsų parodoje!

 
 
VSPC įvyko seminaras

2017 m. rugsėjo 6 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Relaksacijos ir atsipalaidavimo metodų taikymas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0006 „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“.

Seminare dalyvavo Visagino socialinių paslaugų darbuotojai: socialinių darbuotojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, taip pat Nakvynės namų gyventojai ir savivaldybės darbuotojai.

Ačiū Vygandui Pikčiūnui ir visiems, dalyvavusiems seminare.

plačiau
 
Inicijuotas projektas „Pirmoji kuprinė“

Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas bendradarbiaudamas su Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialiniais darbuotojais inicijavo projektą „Pirmoji kuprinė“.

Projekto tikslas – padovanoti skurdžiai gyvenančiose šeimose augantiems būsimiems pirmokams reikiamą mokyklinį inventorių (t. y. kuprinę, sportinę aprangą, sportinį krepšį bei kanceliarinius reikmenis).

Visagine 6 pirmokams, augantiems socialinės rizikos šeimose, buvo įteiktos kuprinės, kanceliariniai reikmenys, sportinės aprangos, sportiniai bateliai bei drabužiai. Pasak Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo atstovų ,,Lankydami pirmokus tik dar kartą įsitikinome, kokia reikalinga ir vertinga ši parama būsimiems moksleiviams“.

Tėvelių ir vaikų vardu Paramos šeimai skyriaus socialiniai darbuotojai dėkoja Vilniaus Tarptautiniam Rotaract klubui už projektą „Pirmoji kuprinė“.

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>