į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Lietuva mūsų širdyse

2020 m. kovo 10 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre veikė kūrybinės dirbtuvės „Lietuva mūsų širdyse“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Visagino kultūros centro darbuotojos V. Abarienė, V. Kociuba ir A. Nikitina mokė senjores gaminti suvenyrus su lietuviška simbolika. Užsiėmimų metu dalyvės dalinosi gerąja patirtimi, skrupulingai kūrė darbelius sau ir savo artimiesiems.

plačiau
 
Įvyko blynų kepimo konkursas

Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centras kartu su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro moksleiviais bei Kūrybos namų ugdytiniais organizavo blynų kepimo konkursą.

Renginyje vyravo puiki nuotaika, kartų bendradarbiavimas bei kūrybiškumas. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

plačiau
 
Sportuok ir sveik

2020 m. kovo 2 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre vyko sporto terapijos užsiėmimas „Sportuok ir sveik“.

Susirinkę senjorai atliko nesudėtingus, bet labai sveikatai naudingus tempimo pratimus. Trenerė Inga paaiškino, kokią naudą organizmui duoda šis pratimų kompleksas. Nuoširdžiai dėkojame Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (Visagino savivaldybė) Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Svetlanai Pobiaržinai už bendradarbiavimą organizuojant senjorams sveikatinimo renginius.

plačiau
 
Žiemą išlydint...

2020 m. vasario 25 d. Nakvynės namuose buvo labai triukšminga. Iš pačio ryto Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai laukė svečių: Vaikų dienos centro vaikų ir Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai. Visi prisivalgė ir blynų, ir įvairaus skonio pyragų. Su žaidimais ir maloniu bendravimu palydėjome žiemą.

plačiau
 
VSPC Senjorų užimtumo centre vyko susitikimas su kosmetologe

2020 m. vasario 17 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre vyko  susitikimas su kosmetologe Olesia Smoljaninova.

Jo metu susirinkę senjorai sužinojo, kokie yra odos tipai, kaip prižiūrėti veido, rankų ir kojų odą. Kokie yra odos ir nagų susirgimai ir kaip juos gydyti. Susitikimo dalyviai uždavė specialistei juos dominančius klausimus. Artimiausiu laiku miesto senjorų laukia gimnastikos ir sveikatinimo užsiėmimai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>