į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Iš širdies į širdį...

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus lankytojos karantino metu namuose gamino širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias skyrė miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

Senjorių grupė su savo gaminiais lankėsi Visagino „Sedulinos“ poliklinikoje, susitiko su medikais, susipažino su jų darbu, deklamavo jiems skirtas eiles, įteikė pagamintas širdeles. Senjorės taip pat padėkojo Raudonojo kryžiaus organizacijos darbuotojoms už darbą karantino metu.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA VISAGINO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO LANKYTOJAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir įvedus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) laikomasi šių taisyklių:

  • matuojama visų atvykstančių į VSPC asmenų kūno temperatūra prie įėjimo ir neįleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 ℃ ir daugiau) ar kurie turi kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas);
  • asmenys privalo laikytis asmens higienos taisyklių (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
  • lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;
  • neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
 
 
Įvyko renginys „Atostogauju su knyga“

Skaitymas vaiko gyvenime yra vienas iš svarbiausių būdų, padedančių pažinti pasaulį ir save, mokančių kalbėti ir mąstyti, pastebėti ir atrasti. Vaikų knygos – mūsų pirmasis kontaktas su literatūra, tuo bekraščiu pasauliu, besitęsiančiu visą gyvenimą. Internetas, televizija negali išstumti iš mūsų gyvenimo knygos, jos teikiamo malonumo, žinių ir įspūdžių. Juk knyga yra būdas bendrauti, sužinoti, išmokti, lavinti vaizduotę.

2020 m. birželio 9 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį vaikams „Atostogauju su knyga“ – ekskursija į Visagino biblioteką. Renginio tikslas – susipažinti su bibliotekos veikla mūsų mieste bei pristatyti literatūros kūrinius vaikams. Paskatinti vaikus skaityti knygas per vasarą, kad per atostogas neišbarstytų savo gabumų. Rengyneje dalyvavo 15 vaikų 7–14 metų amžiaus ir dvi mamytės.

plačiau
 
VSPC skirtas finansavimas 2 programoms įgyvendinti

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus parengė 2 neformaliojo suaugusių švietimo programas „Lietuvių kalbos ir kultūros dermė“ ir „Aktyvus gyvenimas - pilnavertis gyvenimas“ bei gavo finansavimą.

Šių programų esmė – skatinti senjorų mokymąsi visą gyvenimą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Šių programų įgyvendinimas prasidės rugsėjo mėnesį. Šiuo metu senjorai namuose gamina širdelių formos sages akcijai „Iš širdies į širdį“, kurias dovanos miesto medikams, kaip padėką už dėmesingumą šiuo nelengvu metu.

 
 
VSPC buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga, kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Jau tapo tradicija laukti birželio 1-osios, nes tą dieną Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai praleidžia kartu su Vaikų dienos centro vaikais. Šiais metais dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos šalyje negalėjome pilnavertiškai atšvęsti, bet vaikai neliko be mūsų gyventojų ir darbuotojų keptų skanių pyragų ir pyragėlių! Vaikai ir darbuotoja irgi laukė su vaišėm, vaišino didžiulėmis ir skaniomis picom. Smagiai praleidom kartu laiką prie arbatos, prisisėmėme daug gerų ir šiltų emocijų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>