į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“

2019 m. gruodžio 17–19 d. Visagino socialinių paslaugų centre (toliau – VSPC) vyko mokymai „Saugus ryšys su vaiku“ pagal SAFE programą.

Šio užsiėmimo metu dalyviams buvo organizuoti dokumentinių filmų SONG SONG and Little Cat (2 dalys) ir DŽONAS (1969 m.) peržiūros, teorinės paskaitos apie saugų vaiko prieraišumą bei vyko mamytėms aktualios diskusijos. Mokymus vedė VSPC Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis, Svetlana Tamulevičienė.

plačiau
 
VSPC vyko mokymai

2019 m. gruodžio 17 d. Visagino socialinių paslaugų centre vyko mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinių darbuotojų padėjėjams „Nauji kūrybiniai metodai organizuojant klientų užimtumą socialiniame darbe“.

Specialistai mokymų metu susipažino su naujais kūrybiniais metodais, užimtumo veiklų organizavimu skirtingoms klientų grupėms: vaikams, senyvo amžiaus, dementiškiems, autistiškiems asmenims ir kt. Praktinių užsiėmimų metu specialistai praktiškai išbandė naujus kūrybinius metodus, dirbo grupėse ir diskutavo apie darbą su skirtingomis tikslinėmis grupėmis.

plačiau
 
Smurtas artimoje aplinkoje? Kas tai?

2019 m. lapkričio 28 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos pareigūnėmis Onute Pernaviene ir Oksana Rožkova organizavo seminarą ,,Smurtas artimoje aplinkoje? Kas tai?“

Šeimos, kurioms taikoma atvejo vadyba, buvo supažindintos su smurto išraiškos formomis, aptarė vis dar gyvuojančias nuostatas ir stereotipus apie auką ir smurtautojus. Jos buvo mokomos atpažinti smurto požymius ir grėsmes. Buvo suteikta informacija, kur galima kreiptis patyrus smurtą.

plačiau
 
VSPC įvyko mokymai „Pragulų profilaktika ir priežiūra“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC), įgyvendindamas „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“ projektą, 2019 m. lapkričio 21–22 d. (Taikos pr. 13, Visaginas, aktų salėje, II aukštas) organizavo mokymus „Pragulų profilaktika ir priežiūra“, skirtus projekto bendruomenės slaugytojams ir slaugytojo padėjėjams. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro lektorė Loreta Stalnionienė dėstė apie pragulas, jų atsiradimo rizikos įvertinimą, pragulų klasifikaciją, gydymą. VSPC slaugos darbuotojai  turėjo puikią galimybę gauti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.

Neformalus renginys buvo organizuojamas įgyvendinant VSPC projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0006 „Integralios pagalbos namuose teikimo modelio sukūrimas Visagino savivaldybėje“.

plačiau
 
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2019 m. spalio 25–26 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, LIDL, Veteranų g. 9, IKI Taikos 80A, IKI Domino, vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Iš viso 407 Visagino gyventojų prisidėjo prie akcijos ir nupirko 1378 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (337), įvairių kruopų (180), ryžių (111), aliejaus (103), cukraus (145), miltų (59). Dažnai žmonės aukojo arbatos, konservų.

Akcijos koordinatorius ir vykdytojas – Visagino socialinių paslaugų centras. Jam talkino 60 savanorių iš įvairių Visagino įstaigų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>