į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Žiemą išlydint...

2020 m. vasario 25 d. Nakvynės namuose buvo labai triukšminga. Iš pačio ryto Nakvynės namų gyventojai ir darbuotojai laukė svečių: Vaikų dienos centro vaikų ir Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai. Visi prisivalgė ir blynų, ir įvairaus skonio pyragų. Su žaidimais ir maloniu bendravimu palydėjome žiemą.

plačiau
 
VSPC Senjorų užimtumo centre vyko susitikimas su kosmetologe

2020 m. vasario 17 d. Visagino socialinių paslaugų centro Senjorų užimtumo centre vyko  susitikimas su kosmetologe Olesia Smoljaninova.

Jo metu susirinkę senjorai sužinojo, kokie yra odos tipai, kaip prižiūrėti veido, rankų ir kojų odą. Kokie yra odos ir nagų susirgimai ir kaip juos gydyti. Susitikimo dalyviai uždavė specialistei juos dominančius klausimus. Artimiausiu laiku miesto senjorų laukia gimnastikos ir sveikatinimo užsiėmimai.

plačiau
 
Lietuva – mūsų namai

2020 m. vasario 12 d. Visagino socialinių paslaugų Senjorų užimtumo centre vyko popietė „Lietuva – mūsų namai“, skirta Valstybės atkūrimo dienai. Jos metu Nijolė Kliučinskienė pristatė lietuvių tautinį kostiumą, pademonstravo, kaip buvo rišamas nuometas. Jelena Tkačenko ir Valentina Antonova skaitė eiles. Moterų ansamblis „Bespokoinije serdca“ nuoširdžiai atliko keletą dainų. Renginio scenografijai buvo panaudotos Galinos Charbedijos kurtos lėlės su lietuvių tautiniais kostiumais.

plačiau
 
Saugaus eismo mokymas suaugusiems

2020 m. sausio 11 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos Rasa Nastajienė ir Dovilė Mačiulienė kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos pareigūne  Oksana Rožkova organizavo mokymus ,,Saugaus eismo mokymas suaugusiems“.

  Mokymų metu buvo kalbėta apie saugų elgesį kelyje ir  gatvėje.  Buvo rodomi trumpi filmukai apie vairavimą kelyje išgėrus ir skaudžias pasekmes. Atkreiptas ypatingas dėmesys atšvaitų svarbai tamsiuoju paros metu.  Šeimos  ne tik gavo naudingos informacijos, bet renginio pabaigoje kiekvienam padovanojo po atšvaitą, kad jie būtų matomi tamsiu paros metu.

plačiau
 
VSPC „Sidabrinė gervė“ kviečia

Visagino socialinių paslaugų centro Bendruomenės skyriaus Senjorų dienos užimtumo centras „Sidabrinė gervė“ ieško iniciatyvių, kūrybingų savanorių organizuoti ir vykdyti Senjorų dienos užimtumo veiklas.

 

Kviečiame Visagino gyventojus nemokamai dalyvauti būrelių veiklose ir kūrybingai bei prasmingai praleisti laisvalaikį. Mes siūlome:

  • Lėlių kūrimas, perdirbimas, kostiumų siuvimas; paveikslų siuvimas karoliukais – vadovė – savanorė Galina Charbedija. Užsiėmimų grafikas: antradienis – penktadienis nuo 10:00 iki 13:00
  • Rakečių sportas (tenisas) – vadovas – savanoris Dmitrij Zavertalenko. Užsiėmimų grafikas:  antradienis – šeštadienis nuo 10:00 iki 20:00
  • Tekstilės gaminių kūrimas (nėrimas vąšeliu) – savanorė Galina Orlova. Užsiėmimų grafikas: ketvirtadieniais nuo 17:15 val. iki 19:15 val.

Daugiau informacijos:

Tel. 8 694 52 438, el. p. anzela.pecionkina@vspc.lt

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>