į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Kviečiame globėjus į savitarpio pagalbos grupę

2017 m. liepos 31 d. 18.00 val. adresu Taikos pr. 13, Visaginas (Visagino socialinių paslaugų centras), pagal GIMK programą atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas kviečia globėjus ir įtėvius, auginančius  vaikus, į nemokamą savitarpio pagalbos grupę.

Savitarpio pagalbos grupė – tai grupinė diskusija su psichologu ir socialiniu darbuotoju, skirta globėjams. Grupės susitikimuose globėjai turės galimybę dalintis asmenine patirtimi ir jausmais, aptarti iškylančius iššūkius auginant globojamus vaikus, taip pat galės gauti informaciją iš specialistų aktualiomis temomis. Grupėje didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turės galimybę dalintis patiriamais išgyvenimais, iššūkiais bei problemomis, sulaukti profesionalios pagalbos ir palaikymo iš GIMK specialistų. Savitarpio pagalbos grupės veikla grindžiama bendrumo, savitarpio supratimo, pasitikėjimo, pagarbos ir kofidencialumo principais.

plačiau
 
Jaunieji reindžeriai II

Visagino socialinių paslaugų centras 2017 m. liepos 17–21 d. (antrus metus iš eilės) organizavo išvažiuojamąją, sukarintą stovyklą „Jaunieji reindžeriai II“ vaikams iš socialinės rizikos šeimų.

Stovykloje dalyvavo 15 vaikų, du socialiniai darbuotojai ir Lietuvos kariuomenės apsaugos savanorių pajėgų kariai savanoriai. Šios stovyklos tikslas – gerinti vaikų fizinį aktyvumą bei sveiko gyvenimo įgūdžius, organizuojant vaikų vasaros sukarintą stovyklą. Stovykla vyko Ignalinos raj. Pekoriškės kaime prie Virėkštos ežero. Vaikai supažindinti su Lietuvos kariuomene ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų veikla. Užsiėmimus ir apmokymus apie rikiuotę, išgyvenimą, pirmos pagalbos suteikimą, gamtos ir augalų pažinimą vedė Lietuvos kariuomenės apsaugos savanorių pajėgų kariai savanoriai. Stovyklos pabaigoje buvo surengtos varžybos, kurių metu vaikai turėjo parodyti, ko išmoko ir kaip sugebėjo pritaikyti įgytas žinias. Laisvalaikiu vaikai maudėsi ežere, žaidė krepšinį, tinklinį, jiems vakarais buvo rengiamos vakaronės prie laužo ir jie turėjo galimybę pasimėgauti pirtimi, paplaukioti valtimi ir vandens dviračiu. Stovyklos uždarymo metu vaikams įteikti pažymėjimai, kad dalyvavo „Jaunojo reindžerio II“ mokymuose.

plačiau
 
NORI ĮVAIKINTI AR GLOBOTI – PASIRENKI!

Atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas Visagino savivaldybėje rengia įtėvius ir globėjus pagal GIMK (Globėjų ir įtėvių mokymas ir konsultavimas) ir AGRP (Artimųjų giminaičių rengimo programa) programą, juos konsultuoja, padeda spręsti iškilusias problemas, organizuoja susitikimus, vertina šeimas dėl galimybės priimti svečiuotis institucijoje gyvenančius vaikus. GIMK programos esmė – aktyvus suaugusiųjų mokymas, kurio tikslas – suteikti jiems naujos emocinės patirties, kuri padėtų suprasti, kaip jaučiasi be tėvų likęs vaikas, bei įvertinti mokymų dalyvių gebėjimus, stebimus mokymų metu, atliekant užduotis, taip pat individualių pokalbių metu. Dėl to mokymų dalyvių prašoma aktyviai dalyvauti bei parodyti tai, ką jie geba.

Mieli gyventojai, išpildykime vaikų, likusių be tėvų globos, svajones, turėti šeimą, mylinčius tėvus, saugius namus.

Norėdami tapti vaiko globėju/įtėviu kreipkitės į Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių, tel. (8 386) 61 212, ar į Visagino savivaldybėje atestuotus socialinius darbuotojus Astą Karosienę ir Antaną Grigą, tel. 8 618 38 669, 8 868 25 2685. 

plačiau
 
8 800 800 20 - pagalbos linija garbaus amžiaus žmonėms

„Sidabrinė linija“ – tai nemokama draugystės, bendravimo telefonu ir pagalbos linija vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos, ar šiaip pasišnekučiuoti.

8 800 800 20 Draugystės, bendravimo telefonu ir pagalbos linija garbaus amžiaus žmonėms pasikalbekime@sidabrinelinija.lt 

Su išsamensne informacija galite susipažinti čia.

 
 
VSPC - gražus jubiliejus

VSPC Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai Galinai Legostajevai liepos 4 d. sukako 65 metai.

Su gėlių puokšte skyriaus gyventoją pasveikino visi Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojai, socialiniai darbuotojai ir socialinių darbuotojų padejėjai.

Susirinkę prie didelio stalo ponią Galiną visi sveikino dainomis ir eilėraščiais.

Jubiliatei visi nuoširdžiai palinkėjo ilgų gyvenimo metų, sveikatos ir laimės.

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   sekantis  >>