į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Baigėsi GIMK mokymai

Visagino savivaldybėje 2017 m. birželio 13 d. baigė mokymus pirmoji šiais metais  būsimų globėjų ir įtėvių mokymų grupė, kurią vedė atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas. Įvadinius GIMK (globėjų ir įtėvių mokymas ir konsultavimas) mokymus lankė 11 potencialių globėjų ir įtėvių. Būsimi globėjai ir įtėviai išklausė 10 temų, kurių metu buvo ugdomi ir pastiprinami penki gebėjimai: saugios aplinkos užtikrinimas ir fizinių poreikių tenkinimas, vaiko raidos poreikių tenkinimas bei raidos sunkumų kompensavimas, vaiko ryšių su biologine šeima užtikrinimas, pagalba vaikui užmezgant saugius ir patvarius ryšius bei bendradarbiavimas sprendžiant vaiko ir šeimos problemas. Visų mokymų metu su potencialiais globėjais ir įtėviais yra dirbama ne tik mokymų pagalba, bet taip pat šeimos ar asmenys yra lankomi namuose, kur toliau su jais yra bendraujama ir bendradarbiaujama.

plačiau
 
GALBŪT JŪSŲ NAMUOSE IR ŠIRDYSE YRA VIETOS DAR VIENAM VAIKUI

Pagal GIMK programą atestuoti socialiniai darbuotojai Asta Karosienė ir Antanas Grigas kartu su Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aleksandra Grigiene ir specialiste Gitana Ziziukiene 2017 m. birželio 23 d. dalyvavo prevenciniame renginyje ,,Saugumo savaitė“, kurį organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas. Mūsų tikslas – paskatinti žmones globoti ar įsivaikinti be tėvų globos likusius vaikus.

plačiau
 
VSPC šventė Jonines

2017 m. birželio 23 d. Visagino socialinių paslaugų centre buvo švenčiamas Joninių diena, kurioje dalyvavo Trečiojo amžiaus universiteto šokio teatro fakultetas „Rūta“, vadovaujamas dekanės Nijolės Kliučinksienės kartu su Lietuvių folklioro kolektyvo „Krusnė“ daininke Aksana Belskaja.

Šventės dalyviai Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus (toliau – Globos skyriaus) gyventojams pademonstravo vestuvinio nuometo rišimą, lietuvių tautinius rūbus, lietuvių liaudies šokius ir dainavo lietuvių liaudies dainas.

Renginio metu su vardo diena buvo paskveikinta Globos skyriaus gyventoja Janina Urbonienė.

plačiau
 
VSPC projektas „Padėk vaikams – sustiprink šeimą“ – vienas geriausių

Visagino socialinių paslaugų centro direktorė Stanislava Ostrouch, socialinė darbuotoja-koordinatorė Asta Karosienė ir Vaikų dienos centro socialinė pedagogė Loreta Leonovienė ir Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Lina Simonovičienė 2017 m. birželio 6 d. Vilniuje dalyvavo 2009–2014 m. Europinės erdvės finansinio mechanizmo programos  ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ baigiamojoje konferencijoje, kurią organizavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Konferencija vyko ,,Holiday INN Vilnius“ viešbučio konferencijų salėje. Šalių donorių paramos suma programai „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ yra 6,312 mln. Eur, numatoma bendrojo finansavimo suma – apie 1,114 mln. Eur. Konferencijos metu sveikinimo žodį tarė Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Islandijos ,,Barnahaus-Childer s House“ atstovė Thorbjorg Sveinsdott ir Norvegijos ambasados Lietuvoje atstovas. Programos rezultatus pristatė Centrinės valdymo agentūros atstovas Artūras Žarnovskis.

plačiau
 
Globos skyriaus gyventojams - Tėvo dienos paminėjimas

2017 m. birželio 6 d. Visagino socialinių paslaugų centre buvo švenčiama Tėvo diena.

Tėvo dienai skirtoje šventėje dalyvavo Turmanto kultūros namų moterų vokalinis ansamblis „Sidabro gija“. Dainos buvo dainuojamos trimis kalbomis: rusų, lietuvių ir lenkų.

Ansamblis padovanojo Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus pakilią nuotaiką ir rūpestingumą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   sekantis  >>