į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Aš ne viena

Visagino savanorystės pagrindu veikianti savigalbos grupė „Aš ne viena“

 

Kas tai?

 

Vienišų mamų, nėščių moterų, neturinčių vaiko auginimo patirties motinų, kassavaitiniai susitikimai, skatinantys pasidalinti savo išgyvenimais, sunkumais ir turėti galimybę sulaukti pagalbos.

plačiau
 
AŠ UŽ LIETUVĄ

Visagino socialinių paslaugų centras prisijungė prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirto pilietinio projekto AŠ UŽ LIETUVĄ.

Iniciatyvos tikslas – siekti sudarant sąlygas mūsų šalies piliečiams patiems realiais darbais prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo ir Lietuvos pilietiškumo ir bendruomeniškumo stiprinimo.

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyrius 2017 m. gegužės 24 d. suorganizavo išvyką po Zarasų krašto lankytinas vietas: Dusetų „Ievos žvėrynas“, Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vieta, Stelmužės ąžuolas, Zarasų krašto muziejus ir apžvalgos ratas.

plačiau
 
VSPC paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Pirmą kartą vaikų gynimo diena paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Šia proga Visagino socialinių paslaugų centro Nakvynės namų gyventojai nusprendė iškepti pyragų ir nueiti į Vaikų dienos centrą pasveikinti vaikučių. Centre gyventojai žaidė su vaikais įvairius žaidimus, vaikai pasakojo, ką jie veikia dienos Centre, rodė savo darbelius. Po to prie gausaus vaišių stalo visi kartu gėrė arbatą ir vaišinosi skanėstais.

 

plačiau
 
VSPC paminėta Tėvo diena

2017 m. birželio 1 d. Visagino socialinių paslaugų centre buvo švenčiama Tėvo diena.

Tėvo dienai skirtoje šventėje dalyvavo Visagino pensininkų klubas kartu su VKC ir Pensininkų klubo senjorų choru „Melodija“, „Neramių širdžių“ klubas ir Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Pušelės“.

Pasveikinti visus su Tėvo diena atvyko Viktoras Ševaldinas.

Chorai dainavo dainas, skirtas mylimiems tėvams, buvo deklamuojamos eilės.

plačiau
 
VSPC paminėta Europos diena

2017 m. gegužės 9 d. Visagino socialinių paslaugų centre buvo švenčiama Europos diena.

ES dienos šventėje dalyvavo Visagino pensininkų klubas kartu su VKC ir Pensininkų klubo senjorų choru „Melodija“, „Neramių širdžių“ klubas ir Neįgaliųjų draugija.

Šventės dalyviai Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus gyventojus sveikino su šia švente savo dainomis ir eilėmis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   sekantis  >>