į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Vaikams buvo organizuotas renginys „Sporto diena“

2019 m. gegužės 21 d. Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Jelena Petiukevič organizavo renginį „Sporto diena“ vaikams.

Renginio metu buvo organizuota pažintinė ekskursija į Visagino sporto centrą ir aktyvūs žaidimai miesto centriniame stadione.

Sporto centro metodininkė Marina Ivanova organizavo ekskursiją, papasakojo vaikams apie Akrobatikos mokyklos istoriją ir įvairias sporto šakas. Vaikai, prižiūrimi trenerių, šokinėjo ant batuto. Paskui trenerė Dina Makarenko supažindino vaikus su lengvosios atletikos sportu, papasakojo apie sportinių užsiėmimų svarbą ir naudą vaiko vystymuisi, kokių rezultatų galima pasiekti ir paragino vaikučius užsiimti sportu.

Stadione vaikai dalyvavo sportiniuose žaidimuose ir estafetėse. Renginyje dalyvavo 10 vaikų. Dauguma vaikų pirmą kartą aplankė Sporto centrą ir susipažino su jo veikla. Visiems labai patiko aktyvūs žaidimai lauke, jie susidomėjo Sporto centro veikla ir norėjo kuo greičiau papasakoti tėvams apie savo šią įstaigą. Tikimės, kad nuo naujų mokslo metų renginyje dalyvavę vaikai ateis treniruotis į Sporto centrą ir sieks sportinių naujų sporto aukštumų.