į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Viskas, ką vaikai turėtų žinoti apie Lietuvą, yra knygose!

2020 m. spalio 7 d. tęsiant bendradarbiavimą su Visagino biblioteka Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai socialinė darbuotoja darbui su šeima Jelena Petiukevič organizavo edukacinį renginį su kūrybiniais užsiėmimais vaikams „Kelionė po Lietuva“.

Šio renginio tikslas – susipažinti vaikus su knygomis apie Lietuvą bei pasiūlyti mažiesiems knygų mylėtojams susikurti savo originalius ir stilingus knygų skirtukus. Renginio metu buvo susipažinta su Vaikų literatūros skyriaus veikla, pristatyta, kaip lietuvių autorių kūrybą vaikams atranda visas pasaulis. Vaikai sužinojo, kad keliauti galima ir neišeinant iš namų – tereikia tik atversti knygą. Knyga padeda geriau pažinti nuostabaus grožio šalį – mūsų Tėvynę. Keliaujant galima išsiaiškinti, kurioje pasaulio dalyje yra Lietuva, sužinoti daugybę dalykų apie Lietuvos valstybę, jos simbolius, susipažinti su skirtingose mūsų krašto vietose gyvenančių žmonių amatais ir verslais, drabužiais, patiekalais. Pasigrožėti unikaliu Lietuvos kraštovaizdžiu ir nepaprasto grožio gamta – pažinti augaliją ir gyvūniją.

Renginio metu vaikai vartė pačias gražiausias knygas apie Lietuvą bei žaidė įvairus lavinimo žaidimus. Vaikai buvo skatinami domėtis mūsų šalies istorija bei sužinoti apie ją dar daugiau iš knygų. Bibliotekos darbuotojai pastebėjo vaikų susidomėjimą savo Tėvyne bei pakvietė juos dažniau lankytis bibliotekoje.