į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC organizavo prie Smalvų ežero

Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja darbui su šeima Anastasija Komarova, padedant Paramos šeimai skyriaus socialinei darbuotojai darbui su šeima Anastasijai Makejevai, 2020 m. rugpjūčio 19 d. organizavo žygį prie Smalvų ežero šeimoms, kurioms yra taikoma atvejo vadyba.

Svarbiausiu šio žygio akcentu tapo komandinio darbo svarba ir veiksmingumas. Laikas, praleistas kartu gamtoje – puiki terpė ugdyti komandos jausmą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokytis priimti sprendimus ir jų atsakyti už pasekmes.

Žygio metu vaikai su socialinėmis darbuotojomis kūreno laužą, kepė dešreles, žaidė įvairius ugdomuosius žaidimus, maudėsi, pasakojo smagias istorijas. Šis žygis buvo puiki priemonė, siekiant išvesti vaikų grupę iš komforto zonos ir paskatinti mokytis įgyjant naujų patirčių. Iš dalyvių jis reikalavo ryžtingumo, fizinių jėgų, suteikė galimybę plačiau pažinti aplinką ir ugdyti pasitikėjimą savimi. Ši bendra veikla skatino formuoti ir palaikyti vaikų emocinę gerovę.

Žygiai su vaikais – tai patirtis, kuri leidžia pažinti jaunus žmones, kaip kūrybingus ir veiklius, kiekvieną vis kitokį, savaip gražų, savaip įdomų.