NAUJIENOS

VSPC įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“

2018 m. rugpjūčio 8 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Žalingi įpročiai ir jų valdymas“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Mylėk save – gyvenk be žalingų įpročių“. Lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas, suteikė informaciją apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

 

plačiau
 
VSPC ieško buhalterio

Visagino socialinių paslaugų centras ieško buhalterio (-ės).

Savo CV iki 2018 m. rugpjūčio 24 d. siųskite el. paštu vspc@vspc.lt arba atneškite į Visagino socialinių paslaugų centrą (Taikos pr. 13, Visaginas, sekretoriaus kab., I aukštas). Tel. pasiteirauti (8 386) 70 603, 70 053.

Pretendentų atranka bus vykdoma pagal pateiktus dokumentus. Informuosime tik atrinktus pretendentus.

Su kandidatui keliamais reikalavimais galite susipažinti čia

 
 
Pasveikink jūrą Palangoje

Palangos miesto savivaldybė prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ir pakvietė mažas pajamas gaunančių šeimų vaikus iš visos Lietuvos pamatyti jūrą.

„Pasveikink jūrą Palangoje“ – tai projektas, kurį įgyvendino Palangos miesto savivaldybė, ir vaikams padovanojo mažą stebuklą.

2018 m. liepos 28–29 d. Visagino socialinių paslaugų centras ir Visagino savivaldybė organizavo vaikams kelionę prie jūros. Į ją vyko dešimt vaikų ir du socialiniai darbuotojai. Šios keliones tikslas – kad vaikai Palangoje ne tik pirmą kartą pamatytų jūrą, bet ir dalyvautų specialiai jiems surengtose pramogose bei kultūriniuose renginiuose.

 

plačiau
 
VSPC įvyko seminaras

2018 m. liepo 25 d. Visagino socialinių paslaugų centre (Taikos pr. 13, Visaginas)  įvyko seminaras „Lengvesnis būdas atsisakyti alkoholio“.

Seminaras vykdomas įgyvendinant Visagino socialinių paslaugų centro projektą „Mylėk save – gyvenk be žalingų įpročių“. Lektorius – Vygandas Pikčiūnas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas. Jis suteikė informaciją apie priklausomybių prevenciją ir įvairius būdus, kaip atsisakyti priklausomybių.

Seminare dalyvavo Visagino socialinių paslaugų darbuotojai: socialinių darbuotojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, Nakvynės namų gyventojai, Panevėžio apygardos Probacijos tarnybos įskaitoje esantys asmenys, VSPC Bendruomenės bei Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyriaus nariai.

Ačiū Vygandui Pikčiūnui ir visiems, dalyvavusiems seminare.

plačiau
 
Tęsiami savitarpio pagalbos grupės užsiėmimai

    Toliau tęsiami savitarpio pagalbos grupės susitikimai, skirti visaginiečiams globėjams ir įvaikintojams. Jų metu, dalyvaujant diskusijose ir dalinantis asmenine patirtimi, dalyvaujant atestuotiems GIMK programos darbuotojams, sprendžiamos tuo metu dalyviams aktualios ir sunkios gyvenimo situacijos. Patys dalyviai bando padėti vieni kitiems suprasti savo galimybes ir spręsti iškilusias problemas, naujai įvertinti susidariusią situaciją, kartu ieško galimų sprendimų. Turi galimybę gauti sau naudingų žinių.

   Tad norinčius prisijungti prie grupės užsiėmimų kviečiame 2018 m. liepos 26 d. 18.00 val. į Visagino socialinių paslaugų centro (Taikos pr. 13) antrame aukšte esančią salę. Susitikime didžiausias dėmesys bus skiriamas problemoms, kyliančioms globojant paaugliško amžiaus vaiką. Tikimės, kad užsiėmimų metu globėjai ir įtėviai galės pasidalinti patirtimi, aptarti iškylančius iššūkius ir sulaukti paramos ar palaikymo iš su panašiomis situacijomis susidūrusiais žmonėmis, auginant globojamą arba įvaikintą paauglį.

   Telefonas pasiteirauti 8 682 52 685.

 
 
1   2   3   4   sekantis  >> spausdinti