į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
Organizuota išvyka į Vaišniūnų stovyklavietę

2021 m. rugpjūčio 12–13 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialiniai darbuotojai darbui su šeima organizavo išvyką 11 vaikų iš šeimų, kurioms taikoma atvejo vadyba, į Vaišniūnų stovyklavietę Ignalinos rajone.

Išvykos tikslas – organizuoti vaikų užimtumą, atribojant juos nuo žalingos aplinkos poveikio. Stiprinti bendravimo įgūdžius, reikalingus asmenybės vystymuisi, organizuojant grupinę veiklą, skatinant saviraiškos įgūdžius. Išvykos rėmėjas – KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinė, parūpino išvykai reikalingas priemones, kareiviškas palapines bei savanoriais kariais-instruktoriais.

Atvykus į stovyklavietę vaikams buvo parodoma, kaip įsirengti stovyklavietę. Vieni vaikai padėjo kareiviams statyti palapines, išsilankstyti ir sustatyti gultus, o kiti socialiniams darbuotojams padėjo gaminti valgį ant laužo. Vaikams buvo surengtos varžybos, jie suskirstyti į dvi komandas, prieš varžybas supažindinti su kiekviena rungtimi, pateiktos įveikimo rekomendacijos. Su vaikais buvo žaidžiami įvairūs, aktyvūs žaidimai, kurių metu buvo skatinamas fizinis aktyvumas. Vakare buvo  kepami šašlykai, bulvės lauže. Vaikai kepė zefyrus ant laužo bei dalinosi įvairiomis istorijomis. Socialiniai darbuotojai yra dėkingi Visagino savivaldybės Transporto ir ūkio skyriaus specialistui Vladui Talačkai už suteiktas reikalingas priemones išvykai.