į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
„Maisto banko“ akcijai pasibaigus...

2018 m. spalio 19–20 d. Visagino savivaldybės parduotuvėse ir prekybos centruose: Maxima, Taikos pr. 66, Visaginas; Maxima, Energetikų g. 34, Visaginas; IKI, Taikos pr. 80A, Visaginas; IKI Domino, Veteranų g. 2, Visaginas; vyko Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ organizuota rudeninė maisto produktų, higienos reikmenų rinkimo akcija.

Didėjantis nedarbas, mažėjančios žmonių pajamos – tai pagrindinės priežastys, kodėl daugėja nepasiturinčių asmenų, šeimų ir Visagine. Minėta akcija vyksta du kartus per metus, visaginiečiai joje taip pat labai noriai dalyvavo.

Iš viso 662 Visagino gyventojai prisidėjo prie akcijos ir nupirko 2116 vnt. maisto produktų ir higienos reikmenų.

Daugiausiai buvo surinkta makaronų (435), įvairių kruopų (263), ryžių (143), aliejaus (125), cukraus (264), miltų (107). Dažnai žmonės aukojo sausainių, arbatos, konservų.

Akcijos koordinatorius – Visagino socialinių paslaugų centras, ją organizavo ir įgyvendino: Visagino socialinių paslaugų centras, Visagino neįgaliųjų draugija. Vykdytojams talkino 67 savanoriai iš įvairių Visagino įstaigų.

Nuoširdžiai norime padėkoti Visagino „Verdenės“ gimnazijos, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro administracijai ir mokiniams/studentams, kurie aktyviai dalyvavo akcijoje aukodami savo laisvalaikį.

plačiau
 
VSPC ieško Paramos šeimai skyriaus socialinio darbuotojo (-os), dirbančio su šeimomis

Visagino socialinių paslaugų centras ieško Paramos šeimai skyriaus socialinio darbuotojo (-os), dirbančio su šeimomis.

Savo CV iki 2018 m. lapkričio 15 d. siųskite el. paštu vspc@vspc.lt arba atneškite į Visagino socialinių paslaugų centrą (Taikos pr. 13, Visaginas, sekretoriaus kab., I aukštas). Tel. pasiteirauti (8 386) 70 220, 70 053.

Pretendentų atranka bus vykdoma pagal pateiktus dokumentus. Informuosime tik atrinktus pretendentus.

Darbuotojui siūloma terminuota darbo sutartis, vaiko, kol jam sueis treji metai, priežiūros laikotarpiui.

Su kandidatui keliamais reikalavimais galite susipažinti čia.

 
 
Kviečiame globėjus ir įtėvius rudenį pasitikti kartu su mumis, dalyvaujant tęstiniuose GIMK mokymuose!

Tęstiniai globėjų ir įtėvių mokymai Globėjams (rūpintojams) bei įtėviams labai svarbus tęstinių paslaugų užtikrinimas, nes rūpintis vaikais, kurių raidos poreikiai nebuvo tinkamai tenkinami, nėra lengva. Tik vaikui apsigyvenus šeimoje, globėjai ar įtėviai supranta, kokie iššūkiai jų laukia ateityje. Todėl jiems svarbi ne tik nauja informacija, kaip auklėti vaiką, padėti įveikti sunkumus, bet ir palaikymas, dalijamasis tarpusavio patirtimi, pastiprinimas ir padrąsinimas.

Globėjas, globodamas vaiką, privalo nuolat palaikyti ryšį su specialistais ir visas kylančias problemas spręsti bendradarbiaudamas su kompetentingais specialistais. Svarbu žinoti, jeigu globojant vaiką kyla problemų, reikia nedelsiant kreiptis į atestuotus socialinius darbuotojus, kurie vykdė mokymus. Tęstinė globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo bei konsultavimo programa skirta globojančių ar įvaikinusių vaikus šeimų mokymui bei palaikymui.

2018 m. spalio 8 d. 16.00 val. ir spalio 22 d. 16.00 val.  Visagino socialinių paslaugų centro patalpose, adresu Taikos pr. 13, Visaginas, vyks tęstiniai mokymai globėjams (rūpintojams) ir įtėviams. Telefonas pasiteirauti 8 618 38 669.

plačiau
 
Prasidėjo projekto „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ įgyvendinimas

Visagino savivaldybės administracija pradėjo projekto „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0006 pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“  įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“ įgyvendinimą.

2018 m. birželio 27 d. buvo pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0006  „Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui“ sutartis.

 Projekto biudžetas – 1.029.164,59 eurų, Projekto vykdytojui projektui įgyvendinti skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo iki 622.683,00 eurų ir 406. 481,59 eurų skiriama  iš Visagino savivaldybės biudžeto.

plačiau
 
ORGANIZUOJAMI MOKYMAI GLOBĖJAMS IR ĮTĖVIAMS

2018 m. spalio 9 d. 18.00 val. Visagino savivaldybėje, adresu Taikos pr. 13, Visaginas,  organizuojami mokymai globėjams ir įtėviams.

Globos namuose augantiems vaikams niekas neatstos artimųjų meilės, šeimos, šilumos... Šių vaikų didžiausia svajonė – turėti savo namus ir juose laukiančius bei mylinčius mamą ir tėtį. Galima vaikams padėti išpildyti šią svajonę.

Džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie vaikus globoja ar įvaikina, tačiau tikrai yra nemažai apie tai dažnai pagalvojančių bei galbūt norinčių pasiimti vaiką į šeimą ir ilgesniam laikui – globoti ar įsivaikinti. Tiesiog nedrąsu, trūksta informacijos, baiminamasi kitų žmonių reakcijos. 

Asmenys, ketinantys globoti ar įsivaikinti vaiką, turėtų kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (tel. 8 386 34561)  arba į atestuotus darbuotojus pagal GIMK programą Astą Karosienę (mob. 8 618 38 669) arba Antaną Grigą ( mob. 8 682 52 685). Čia bus suteikta visa reikalinga ir jus dominanti informacija. Žinotina, kad būsimiems globėjams ir įtėviams mokymai privalomi.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>