į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  ru 
NAUJIENOS
VSPC įvykdo stalo žaidymų turnyras pagal sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“

Visagino socialinių paslaugų centras (toliau – VSPC) vykdo sveikatos rėmimo specialiosios programos visuomenės sveikatos projektą „Viskas tavo rankose“, kuris finansuojamas iš Visagino savivaldybės lėšų.

2021 m. liepos 28 d. įvyko stalo žaidimų turnyras VSPC Savarankiško gyvenimo namuose vyresnio amžiaus ir neįgaliesiems asmenims, siekiant sumažinti demencijos riziką, išsaugoti efektyvią smegenų veiklą ir skatinti socialinį artumą bei bendradarbiavimą.

Stalo žaidimų turnyro metu dalyviai pagal gebėjimus ir interesus pasirinko stalo žaidimus ir rado stalo žaidimų draugus. Žaidimų metu skambėjo ne tik juokas, bet ir buvo jaučiamas azartas, užmezgami nauji socialiniai ryšiai bei numatomi ateities planai vėl ir vėl susitikti ir pratęsti žaidimą.

Užsiėmimo metu dalyviai ne tik pagerino sveikatą „mankštinant smegenis“, bet ir atrado „naujų malonių užsiėmimų“ praplečiant socialinį kontaktą. Projekte dalyvavo senjorai iš Visagino miesto bendruomenės ir asmenys iš VSPC skirtingų struktūrinių padalinių.

Nuoširdžiai džiaugiamės turėdami galimybę pagerinti senjorų psichikos sveikatos būklę ir matyti dalyvių šypsenas dalyvaujant projekte „Viskas tavo rankose“.